Прем’єр-ліга. 1 тур. Он-лайн

1132 15.04.2018 15:55

Стежимо разом за перипетіями стартового туру Прем’єр-ліги Львівської області з Верхньої Білки, Миколаєва, Мурованого, Добротвора, Підмонастиря та Гійчого.

«Юність» (Верхня Білка) – ФК «Самбір» – 1:0

Юнаки – 0:1 (гол: Фіалковський Назар, 13, з пенальті)

15 хв. - відносно рівна гра без особливих моментів

30 хв. - більше м'ячем володіють господарі, хоча значної гостроти біля воріт гостей не так багато

38 хв. - Богдан Костик небезпечно пробив зі штрафного, воротар "Самбора" Мойсин здійснив суперсейв

Перший тайм закінчився без голів - в основному гра триває поміж штрафними майданчиками команд за незначної переваги господарів

50 хв. - Богдан Костик пробивав упритул з декількох метрів - воротар "Самбора" Мойсин знову врятував свою команду.

51 хв. - Петро Сідельник з "Юності" вистрелив над поперечкою - Верхня Білка на початку 2-го тайму загострює гру

58 хв. - гості огризнулися своїм моментом, після подачі кутового Павло Смолинець вибив м'яч, а другим темпом його підхопив Ігор Леськів зі "Самбора", пробив небезпечно, проте воротар "Юності" Андрій Жук на місці

66 хв. - 1:0. Автогол від захисника "Самбора" Михайла Знетиняка - після прострілу з флангу від гравця Верхньої Білки Захара Нетлюха

70 хв. - небезпечний момент у "Самбора", Терлецький прострілив, тренер-гравець Андрій Габ'ян пробивав головою у падінні, м'яч пройшов поруч зі стійкою воріт

83 хв. - після передачі Петра Сідельника Богдан Адам вийшов сам-на-сам із голкіпером гостей, але пробив повз ворота

Матч закінчився мінімальною перемогою "Юності" - самбірці намагалися наприкінці гри організувати навалу, щоби вирівняти становище, проте, крім трьох поданих кутових, нічого особливого створити не вдалося

ФК «Миколаїв» – ФК «Мостиська» – 4:0

Юнаки: 3:2 (після 1-го тайму 3:0, у 2-му гості відіграли два м’ячі)

15 хв. - команди більше приглядаються одна до одної, боротьба за ініціативу за майже рівної гри

20 хв. - Клим Богдан, 1:0 на користь "Миколаєва", воротар гостей випустив м'яч з рук, гравець господарів, які поступово захоплюють ініціативу, добив його у ворота

30 хв. - окреслилася перевага "Миколаєва", хоча значною її назвати не можна

Під кінець тайму" Миколаїв" мав хороші моменти подвоїти перевагу, але надійно діє воротар "Мостиської"

50 хв. - 2:0, Бойко Назар ударом здалеку подвоїв перевагу чинного чемпіона - воротар гостей не зреагував

65 хв. - 3:0, Віталій Ільчишин вийшов віч-на-віч із воротарем і правильно розібрався в ситуації, надавши рахунку розгромного статусу

69 хв. - 4:0, Віталій Ільчишин оформив дубль. Після подачі з флангу м'яч добре ліг на ногу нападнику "Миколаєва"

У підсумку - переконлива перемога господарів 4:0

«Кордія» (Муроване) – «Локомотив» (Рава-Руська) – 0:3

Юнаки: 1:0

14 хв. - Матвіїв Григорій ("Кордія") - жовта картка. У перші хвилини - рівна гра

Гра триває за переваги господарів, мурованці створили 3 хороші моменти для взяття воріт, але на заваді став воротар "залізничників"

Перший тайм завершився нульовою нічиєю, ініціативою володіють господарі, але наразі - без голів

60 хв. - 0:1, гості виходять вперед, Галич обіграв захисників та воротаря господарів та закотив м'яч у порожні ворота

71 хв. - Занько з "Локомотива" зірвав перспективну атаку "Кордії", за що побачив перед собою жовту картку від арбітра

76 хв. - 0:2, після атаки гостей воротар мурованців відбив м'яч перед собою, а Лесько добив його у ворота

85 хв. - 0:3, Вивроцький влучним ударом у кут воріт потроїв перевагу гостей із Рави-Руської

Матч завершено переконливою перемогою колективу з Рави-Руської, хоча на початку гри до такого результату справа не йшла

«Енергетик» (Добротвір) – «Думна» (Ременів) – 1:4

Юнаки: 0:4

6 хв. - "Думна" відкрила рахунок - Личак реалізував пенальті

27 хв. - 0:2, Цицик із "Думни" подвоїв перевагу

34 хв. - 1:2, господарі відквитали один гол, Володимир Ніколаєв замкнув простріл партнера з правого флангу

45 хв. - 1:3, Синишин - автор гола, воротар "Енергетика" відбив м'яч після небезпечної атаки гостей, Синишин добив його у ворота

63 хв. - 1:4, Василина, скориставшись помилкою оборони господарів, вийшов сам-на-сам із голкіпером "енергетиків" і спрямував м'яч у ворота

Матч закінчився впевненою перемогою футболістів із Ременова - ще один новачок цього сезону у Прем'єр-лізі стартував досить добре

«Фенікс-Стефано» (Підмонастир) – «Гірник» (Новояворівськ) – 0:1

Юнаки: 3:3 (після 1-го тайму гості перемагали 2:0, господарі вирівняли становище - 2:2, знову "Гірник" вийшов уперед 3:2, і підмонастирці "врятувалися" на останній доданій арбітром хвилині)

30 хв. - перші хвилини активніше провели гості з Новояворівська, але згодом господарі оговталися і вже пробували нав'язати суперникам свою гру

Багато боротьби і велика кількість попереджень, наразі непоступливо діють обидва суперники

69 хв. - Роман Пштир відкрив рахунок у матчі, вивівши гостей вперед

Матч закінчився мінімальною перемогою гостей. Окрім гола, особливих моментів команди не створили, хіба що наприкінці гри підмонастирці заробили право на перспективний штрафний удар - однак м'яч пройшов вище від воріт

«Юність» (Гійче) – «Погонь» (Львів) – 0:0

Юнаки: 1:4

30 хв. - відносно рівна гра без серйозних моментів із двома попередженнями у львів'ян

Перший тайм закінчився без голів, перед перервою два моменти мали гості зі Львова, однак не скористалися шансами відкрити рахунок

54 хв. - гравець "Юності" Павло Дроботій завдав удару з-за меж штрафного майданчика - м'яч пройшов поруч зі стійкою воріт. А загалом, матч триває у рівній боротьбі

80 хв. - і надалі рівна гра без особливих моментів, ніхто не хоче поступатися