«Леви» програли Житомиру

145 16.04.2018 00:21

Футболісти «Львова» двічі пропустили від «Полісся».

Протистояння житомирського «Полісся» і «Львова» на стадіоні імені Володимира Мельника в Обухові на Київщині вийшло гарячим. У першій третині тайму після розіграшу кутового у власному штрафному майданчику рукою зіграв Сергій Кисленко. Арбітр призначив пенальті, яке реалізував Вадим Шаврін. Згодом Вадим Янчак вирвався вперед на правому фланзі та подав у карну зону господарів, але Кисленко не скористався можливістю зрівняти рахунок. За львів’ян двічі зіграла поперечина.
На другий тайм «леви» вийшли більш зарядженими. На 77-ій хвилині через надмірну емоційність у розмові з четвертим арбітром наставника «Львова» Андрія Чіха вилучили з технічної зони. Невдовзі Шаврін оформив дубль, добивши кулястого в сітку після удару партнера. Наразі львів’яни займають 4-ту позицію північно-західної групи другої ліги. В суботу, 21-го квітня, на стадіоні «СКІФ» вони поміряються силами з івано-франківським «Прикарпаттям», яке посідає 2-гу сходинку турнірки. Початок матчу о 17:00.