Календар Прем'єр-ліги Львівської області

КАЛЕНДАР ІГОР ЧЕМПІОНАТУ ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ З ФУТБОЛУ СЕЗОНУ 2018 РОКУ. ПРЕМ’ЄР-ЛІГА.

ПЕРШЕ КОЛО

Перший тур

15 квітня  –  неділя

1.      «Юність» Верхня Білка  –  ФК «Самбір»

2.       ФК «Миколаїв»  –  ФК «Мостиська»  

3.       «Фенікс-Стефано» Підмонастир  –  ФК «Гірник» Новояворівськ

4.       ФК «Енергетик» Добротвір  –  «Думна»   Ременів

5.       «Юність» Гійче  –  ЛСК «Погонь» Львів

6.       СФК «Кордія» Муроване  –   «Локомотив» Рава-Руська 

          СКК «Демня» –  вихідний               

Другий тур

22 квітня  –  неділя 

7.       ЛСК «Погонь» Львів  –  СФК «Кордія» Муроване 

8.       «Думна» Ременів  –  «Юність» Гійче  

9.       ФК «Гірник» Новояворівськ  –  ФК «Енергетик» Добротвір 

10.     ФК «Мостиська»  –  «Фенікс-Стефано» Підмонастир 

11.     ФК «Самбір»  –  ФК «Миколаїв»

12.     СКК «Демня»  –  «Юність» Верхня Білка  

 «Локомотив» Рава-Руська  –  вихідний

Третій тур

29 квітня  –  неділя 

13.     ФК «Миколаїв»  –  СКК «Демня» 

14.     «Фенікс-Стефано» Підмонастир  –  ФК «Самбір»

15.     ФК «Енергетик» Добротвір  –  ФК «Мостиська»

16.     «Юність» Гійче  –  ФК «Гірник» Новояворівськ 

17.     СФК «Кордія» Муроване   – «Думна» Ременів 

18.     «Локомотив» Рава-Руська  –  ЛСК «Погонь» Львів 

 «Юність» Верхня Білка –  вихідна

Четвертий тур

2 травня  –  середа 

19.     «Думна» Ременів –  «Локомотив» Рава-Руська 

20.     ФК «Гірник» Новояворівськ – СФК «Кордія» Муроване 

21.     ФК «Мостиська»  –  Юність» Гійче 

22.     ФК «Самбір»  –  ФК «Енергетик» Добротвір 

23.     СКК «Демня» –  «Фенікс-Стефано» Підмонастир 

24.     «Юність» Верхня Білка – ФК «Миколаїв»

 ЛСК «Погонь» Львів  –  вихідний

П’ятий тур

 6 травня  –  неділя

25.     «Фенікс-Стефано» Підмонастир  –  «Юність» Верхня Білка

26.     ФК «Енергетик» Добротвір –  СКК «Демня»

27.     «Юність» Гійче  –  ФК «Самбір» 

28.     СФК «Кордія» Муроване  – ФК «Мостиська» 

29.     «Локомотив» Рава-Руська –  ФК «Гірник» Новояворівськ 

30.  ЛСК «Погонь» Львів  –  «Думна» Ременів

 ФК «Миколаїв»  –  вихідний

Шостий тур

12 травня  –  субота

31.     ФК «Гірник» Новояворівськ – ЛСК «Погонь» Львів 

32.     ФК «Мостиська»  – «Локомотив» Рава-Руська 

33.     ФК «Самбір»  –  СФК «Кордія» Муроване 

34.     СКК «Демня» –  «Юність» Гійче 

35.     «Юність» Верхня Білка – ФК «Енергетик» Добротвір

36. ФК «Миколаїв» – «Фенікс-Стефано» Підмонастир

 «Думна» Ременів  –  вихідна

Сьомий тур

20 травня  –  неділя

37.     ФК «Енергетик» Добротвір  –  ФК «Миколаїв»

38.     «Юність» Гійче  –  «Юність» Верхня Білка

39.     СФК «Кордія» Муроване  – СКК «Демня» 

40.     «Локомотив» Рава-Руська – ФК «Самбір»

41. ЛСК «Погонь» Львів  –  ФК «Мостиська» 

42.     «Думна» Ременів  –  ФК «Гірник» Новояворівськ

 «Фенікс-Стефано» Підмонастир  –  вихідний

Восьмий тур

27 травня  –  неділя

43.     ФК «Мостиська»  – «Думна» Ременів

44.     ФК «Самбір»  –  ЛСК «Погонь» Львів

45.     СКК «Демня»  –  «Локомотив» Рава-Руська 

46.     «Юність» Верхня Білка – СФК «Кордія» Муроване 

47. ФК «Миколаїв»  – «Юність» Гійче 

48.  «Фенікс-Стефано» Підмонастир  –  ФК «Енергетик» Добротвір

 ФК «Гірник» Новояворівськ –  вихідний

Дев’ятий тур

3 червня  –  неділя

49.     «Юність» Гійче – «Фенікс-Стефано» Підмонастир

50.     СФК «Кордія» Муроване – ФК «Миколаїв» 

51.     «Локомотив» Рава-Руська – «Юність» Верхня Білка 

52. ЛСК «Погонь» Львів – СКК «Демня» 

53.     «Думна» Ременів – ФК «Самбір»

54.  ФК «Гірник» Новояворівськ – ФК «Мостиська»

  ФК «Енергетик» Добротвір –  вихідний

Десятий тур

10 червня  –  неділя

55.     ФК «Самбір»  –  ФК «Гірник» Новояворівськ

56.     СКК «Демня»  – «Думна» Ременів 

57.     «Юність» Верхня Білка – ЛСК «Погонь» Львів 

58. ФК «Миколаїв»  – «Локомотив» Рава-Руська 

59.  «Фенікс-Стефано» Підмонастир  –  СФК «Кордія» Муроване

60. ФК «Енергетик» Добротвір  – «Юність» Гійче

 ФК «Мостиська»  –  вихідний

 13 червня – середа. Резервний день.

Одинадцятий тур

17 червня  –  неділя

61.     СФК «Кордія» Муроване  – ФК «Енергетик» Добротвір

62.     «Локомотив» Рава-Руська –  «Фенікс-Стефано» Підмонастир

63. ЛСК «Погонь» Львів  –  ФК «Миколаїв» 

64.     «Думна» Ременів –  «Юність» Верхня Білка 

65.  ФК «Гірник» Новояворівськ – СКК «Демня»

66. ФК «Мостиська»  – ФК «Самбір»

 «Юність» Гійче –  вихідна

Дванадцятий тур

24 червня  –  неділя

67.     СКК «Демня»  – ФК «Мостиська»

68.     «Юність» Верхня Білка – ФК «Гірник» Новояворівськ

69. ФК «Миколаїв»  – «Думна» Ременів 

70.  «Фенікс-Стефано» Підмонастир  –  ЛСК «Погонь» Львів 

71. ФК «Енергетик» Добротвір  –  «Локомотив» Рава-Руська

72. «Юність» Гійче  –  СФК «Кордія» Муроване

 ФК «Самбір»  –  вихідний

Тринадцятий тур

30 червня  –  субота

73.     «Локомотив» Рава-Руська –  «Юність» Гійче

74. ЛСК «Погонь» Львів  –  ФК «Енергетик» Добротвір

75.     «Думна» Ременів  –  «Фенікс-Стефано» Підмонастир 

76.  ФК «Гірник» Новояворівськ – ФК «Миколаїв» (28.06.2018 р. - четвер)

77. ФК «Мостиська»  –  «Юність» Верхня Білка

78. ФК «Самбір»  –  СКК «Демня»

 СФК «Кордія» Муроване –  вихідний

4 липня  –  середа. Кубок області 1/8 фіналу.

Початок матчів: вихідні дні – 14.00 – 16.00 год., робочі дні – 15.00 – 17.00 год.


Комітет проведення змагань Федерації футболу Львівської області.