Друга-третя ліги: фінальний етап, календар

1186 09.10.2018 16:20

У неділю, 14-го жовтня, розпочинаються матчі фінального етапу Другої та Третьої ліг Львівської області за 1-6 місця.

Поєдинки дорослих команд фінального етапу проходитимуть згідно з календарем (команда, яка посяде 1-ше місце у групі «А», прийматиме команду, яка посіла 3-тє місце у групі «Б» і т.д.).

ДРУГА ЛІГА

ПЕРШЕ КОЛО                                                  

1-ий тур (14-те жовтня)

«Сокіл» (Рясне-Руське) – «Сокіл» (Великі Глібовичі)

«Темп» (Відники) – «Карпати» (Кам'янка-Бузька)

ФК «Синьковичі» – «Газовик-Хуртовина» (Комарно) 

2-ий тур (21-ше жовтня)

«Газовик-Хуртовина» (Комарно) – «Сокіл» (Рясне-Руське)

ФК «Синьковичі» – «Темп» (Відники)              

«Карпати» (Кам'янка-Бузька) – «Сокіл» (Великі Глібовичі)

3-ій тур (28-ме жовтня)

«Сокіл» (Рясне-Руське) – «Темп» (Відники)

«Карпати» (Кам'янка-Бузька) – «Газовик-Хуртовина» (Комарно)

«Сокіл» (Великі Глібовичі) – ФК «Синьковичі»

ДРУГЕ КОЛО

4-ий тур (4-те листопада)

«Сокіл» (Великі Глібовичі) – «Сокіл» (Рясне-Руське)

«Карпати» (Кам'янка-Бузька) – «Темп» (Відники)

«Газовик-Хуртовина» (Комарно) – ФК «Синьковичі»   

5-ий тур (11-те листопада)

«Сокіл» (Рясне-Руське) – «Газовик-Хуртовина» (Комарно)

«Темп» (Відники) – ФК «Синьковичі»               

«Сокіл» (Великі Глібовичі) – «Карпати» (Кам'янка-Бузька) 

6-ий тур (18-те листопада)

«Темп» (Відники) – «Сокіл» (Рясне-Руське)

«Газовик-Хуртовина» (Комарно) – «Карпати» (Кам'янка-Бузька) 

ФК «Синьковичі» – «Сокіл» (Великі Глібовичі)

ТРЕТЯ ЛІГА

ПЕРШЕ КОЛО                                                  

1-ий тур (14-те жовтня)

«Лео-Кераміка» (Неділиська) – ФК «Ходорів»

«Шпиль» (Шпильчина) – «Мебус» (Сторонибаби)

«Західний Буг» (Павлів) – «Бори» (Бориничі)

2-ий тур (21-ше жовтня)

«Бори» (Бориничі) – «Лео-Кераміка» (Неділиська) 

«Західний Буг» (Павлів) – «Шпиль» (Шпильчина)               

«Мебус» (Сторонибаби) – ФК «Ходорів»

3-ій тур (28-ме жовтня)

«Лео-Кераміка» (Неділиська) – «Шпиль» (Шпильчина)

«Мебус» (Сторонибаби) – «Бори» (Бориничі)

ФК «Ходорів» – «Західний Буг» (Павлів)

ДРУГЕ КОЛО

4-ий тур (4-те листопада)

ФК «Ходорів» – «Лео-Кераміка» (Неділиська) 

«Мебус» (Сторонибаби) – «Шпиль» (Шпильчина)

«Бори» (Бориничі) – «Західний Буг» (Павлів)   

5-ий тур (11-те листопада)

«Лео-Кераміка» (Неділиська) – «Бори» (Бориничі)

«Шпиль» (Шпильчина) – «Західний Буг» (Павлів)               

ФК «Ходорів» – «Мебус» (Сторонибаби) 

6-ий тур (18-те листопада)

«Шпиль» (Шпильчина) – «Лео-Кераміка» (Неділиська)

«Бори» (Бориничі) – «Мебус» (Сторонибаби)

«Західний Буг» (Павлів) – ФК «Ходорів»

Початок матчів: у жовтні – о 15:00; у листопаді – о 14:00.