Українці розписали мирову з італійцями

113 11.10.2018 08:58

Національна збірна України здобула нічию у виїзному товариському матчі з Італією.

Італія – Україна 1:1
Голи: Бернардескі (55) – Малиновський (63)
Італія: Донарума, Флоренці (Пічіні, 84), Бонуччі, К’єліні, Бірагі (Крішіто, 87), Вератті (Бонавентура, 71), Жоржиньо, Барелла (Пелегріні, 78), Інсіньє (Берарді, 78), Бернардескі (Імобіле, 57), К’єза
Україна: П’ятов, Караваєв, Бурда, Ракицький (Кривцов, 88), Матвієнко, Сидорчук (Степаненко, 56), Малиновський, Зінченко, Марлош (Циганков, 46), Коноплянка (Петряк, 72), Яремчук (Кравець, 76; Бутко, 90)
Спаринг на стадіоні в Генуї вийшов жвавим і напруженим. Перший тайм був за італійцями, котрі створили чимало гострих моментів, але надійно зіграв наш голкіпер Андрій П’ятов. Футболісти з Апеннінського півострова продовжили гнути свою лінію і після перерви.

Вже на 55-ій хвилині вони повели в рахунку: Федеріко Бернардескі вистрелив здалеку – м’яч від долоні П’ятова залетів у ворота – 1:0. Але невдовзі наші хлопці відновили рівновагу. Львів’янин, гравець бельгійського «Гента» Роман Яремчук заробив кутовий. Українці подали корнер, Руслан Малиновський упіймав кулястого на ногу і забив – 1:1.

Згодом підопічні Андрія Шевченка могли відзначитися вдруге. Той же Малиновський потужним ударом зі штрафного струсонув поперечину, Тарас Степаненко миттєво з декількох метрів головою пробив по воротах – Джанлуїджі Донарума дивом урятував свою команду, виставивши руку. В підсумку – друга мирова в історії протистоянь України та Італії на футбольному полі. У вівторок, 16-го жовтня, наші збірники на стадіоні в Харкові в рамках Ліги націй поміряються силами зі збірною Чехії.