Стежимо разом за перипетіями 22-го туру Прем’єр-ліги Львівської області з Миколаєва, Демні та Мостиської.

13:00-15:00
СКК «Демня» – ЛСК «Погонь» – 3:2
Юнаки: 0:3

У стартові 15 хвилин помітна незначна перевага футболістів із Демні, які більше атакують, однак наразі без гострих моментів.

Господарі мали дві хороші нагоди, аби відкрити рахунок у зустрічі, але надійно зіграв голкіпер "Погоні". Перший тайм завершився без голів.

У другій 45-хвилинці гравець Демні Святослав Зубар із кута воротарського майданчика відправив м'яч у дальній кут воріт – 1:0.

73 хв. – Зубар із розвороту у штрафному майданчику подвоїв перевагу господарів.

Неймовірна кінцівка матчу! На 84 хв Андрій Кухарський довів справу до розгрому 3:0, але вже за хвилину Олег Яценко один м'яч відквитав, а в компенсований до другого тайму час Михайло Бахарєв замкнув простріл партнера. У підсумку 3:2.

ФК «Миколаїв» – СФК «Кордія» (Муроване) – 3:1
Юнаки команди з Мурованого не приїхали в Миколаїв, тому матч між юнацькими складами не відбувся.

Миколаївці заробили пенальті, однак Андрій Сагайдак не зміг переграти з 11-метрової позначки голкіпера "Кордії".

45 хв. Сергій Шафранський головою замкнув передачу партнера з флангу – 1:0.

На старті другої половини зустрічі він оформив дубль 2:0.

Однак невдовзі мурованці один гол відквитали: футболіст "Кордії" Микола Сало головою замкнув передачу зі штрафного 2:1.

3:1 Іван Федина вдало зіграв на добиванні.

Матч завершено.

14:00-16:00
ФК «Мостиська» – «Гірник» (Новояворівськ) – 0:2
Юнаки: 4:1.

У матчі дорослих команд наразі рівна гра без небезпечних моментів.

Наприкінці першого тайму "гірники" повели 1:0 – красивий гол у падінні здалеку забив гравець аматорської збірної Львівської області Богдан Фостаковський. Це вже 2-ий його гол цього сезону.

У другому таймі футболісти з Мостиської активізувалися, атакують, але не можуть отримати з цього дивідендів через щільну оборону гостей.

Незадовго до фінального свистка Олег Блюс подвоїв перевагу Новояворівська, прокинувши м'яч повз голкіпера, котрий задалеко вийшов із воріт 0:2.

Звучить фінальний свисток.

Матч «Юність» (Верхня Білка) – «Локомотив» (Рава-Руська) відбувся в неділю, 7-го жовтня (дорослі: 1:0, юнаки: 4:0).

Поєдинки ФК «Самбір» – «Думна» (Ременів), «Фенікс-Стефано» (Підмонастир) – «Юність» (Гійче) відбудуться 28-го жовтня.