Яворівські ветерани стали чемпіонами

268 06.11.2018 11:34

Футболісти ФК «Явір» із Яворова тріумфували у фіналі цьогорічного чемпіонату Львівської області серед команд ветеранів віком від 50-ти років і старші (формат 7+1).

«Явір» (Яворів) – «Рочин» (Львів/Соснівка) 2:1
Склад «Явора»: Богдан Шах (кращий воротар чемпіонату), Іван Феденяк, Ігор Петровський (кращий гравець чемпіонату), Василь Петровський, Петро Стадник, Сергій Пудинський, Ігор Флис, Михайло Шпитак, Сергій Даньков, Юрій Демчук
Склад «Рочина»: Євген Пітуля, Володимир Шеремета, Ігор Кравець, Ігор Луценко, Богдан Косар, Сергій Танасюк, Михайло Воробець, Андрій Тодощук, Роман Лаба
У вирішальному поєдинку яворівці з рахунком 2:1 перемогли ФК «Рочин» (Львів/Соснівка). Хоча це була фінальна гра, вона проходила в надзвичайно дружній атмосфері. Цьому сприяли гарна погода і чудово підготовлений центральний стадіон у селищі Шкло.

У першому таймі голів не було. Ближче до успіху була команда господарів. Другий тайм розпочався з атак футболістів Соснівки. Блискучу триходівку, яку організував Володимир Шеремета, продовжив Сергій Танасюк, а Роман Лаба завершив її влучним ударом. «Явір» кинувся відіграватися, але тут же отримав у відповідь дві разючі контратаки.
Щоправда, як це буває у футболі, не забиваєш ти –забивають тобі. Арбітр не побачив порушення правил на Богданові Косарю, котрий зупинився, в той час як Яворів розіграв «зайвого» гравця, й Ігор Петрівський зрівняв рахунок.

Надалі гра проходила в обопільних атаках, але щастя посміхнулося «Явору». За 2-ві хвилини до закінчення матчу захисник Іван Фединяк ударом упритул влучив у ворота «Рочина» – 2:1.
Після завершення поєдинку перший заступник голови Федерації футболу Львівської області Ярослав Грисьо вручив командам кубки, пам'ятні медалі і призи кращим гравцям, відзначивши високу організацію чемпіонату і якісну гру обох колективів.