Демня – у півфіналі Кубку аматорів

680 07.11.2018 17:43

У повторному чвертьфінальному поєдинку Кубку України серед аматорських команд футболісти спортивно-культурного клубу «Демня» на власному полі «розписали» з «Юністю» (Верхня Білка) «суху» мирову, яка вивела їх у наступну стадію турніру.

СКК «Демня» – «Юність» (Верхня Білка) 0:0
Тиждень тому ця кубкова пара зіграла на стадіоні в Нижній Білці з рахунком 1:1, тому завдяки правилу виїзного голу далі пройшли хлопці з Миколаївського району Львівщини. В матчі-відповіді була гаряча боротьба, жодна з команд не хотіла поступатися. Кожен діяв обережно, боячись помилитися.

З реально небезпечних моментів варто відзначити удар зі штрафного в поперечину гравця «Юності» Віталія Дмитруха й постріл Степана Гірського з «Демні» вище цілі після подачі партнера. У другому таймі господарі грамотно зіграли на утримання «сухого» рахунку, який їх цілком влаштовував, і вибороли путівку у півфінал аматорського Кубку України. Міцний горішок із Демні виявився не по зубах «білкам».

У півфінальній стадії, матчі якої відбудуться 24-го квітня та 1-го травня наступного року, спортивно-культурний клуб «Демня» зіграє з «Авангардом» (Бзів, Київська область), а ФК «Дніпро» зустрінеться з ФК «Вовчанськ» (Харківська область).