Відкриті уроки футболу у Винниках

190 08.11.2018 12:25

Цього тижня на штучному полі стадіону імені Богдана Маркевича відбувся один із провідних проектів Федерації футболу України – дитячий соціальний фестиваль чемпіонів «Відкриті уроки футболу», який провела Федерація футболу Львівської області.

Відповідний захід спрямований на заохочення молодого покоління до здорового способу життя та занять спортом. Загалом у ньому взяли участь близько двох сотень дітей різного віку (як хлопців, так і дівчат) із 10-ти команд Львова, Винників, Новояворівська, Ременова, Нового Яричіва та Чишок.

Футбольне поле було розділене на 12 квадратів, у кожному з яких юні футболісти під опікою досвідчених наставників одночасно виконували різноманітні веселі ігри з м’ячами, конусами, обручами, скакалками, канатами, освоюючи елементи техніки гри у футбол. У перерві учасники спортивного дійства поласували смачним печивом і втамували спрагу.

Під час церемонії нагородження перший заступник голови Федерації футболу Львівської області Ярослав Грисьо та заступник голови, виконавчий директор ФФЛ Степан Понайда вручили всім учасникам «Фестивалю чемпіонів» пам’ятні медалі і футболки, а командам – футбольні м’ячі.