Футболісти ФК «Львів» розписали бойову мирову з «Маріуполем».

ФК «Львів» – ФК «Маріуполь» 2:2

Голи: Бруно (6); Воронін (24, пен.) – Піхальонок (22); Вакула (80)

ФК «Львів»: Сарнавський, Тейлор, Адам'юк, Борзенко, Приймак (Араужо, 65), Парамонов, Воронін, Западня, Мартан, Бруно, Сабіно (Рібейро, 82)

Дуже жваво розпочали львів’яни цей поєдинок і вже на 6-ій хвилині святкували взяття воріт гостей. Западня віддав ювелірно точну передачу на голову Бруно, і легіонер львів’ян ударом із лінії воротарського майданчика відправив м’яч у сітку. Після цього господарі трішки розслабилися і дозволили супернику атакувати, а гості в свою чергу розігрували м’яч у центрі поля, намагаючись не дати «синьо-золотим» утекти у контратаку.

На екваторі першого тайму Чурко заробив штрафний на підступах до карної зони господарів, Піхальонок узявся його виконувати, і м’яч, зрикошетивши від голови Западні, влетів у ворота – 1:1. Недовго гості святкували, адже вже через хвилину Федорчук збив опонента у власному штрафному майданчику і привіз пенальті, Воронін чітко виконав вирок, знову вивівши «синіх левів» уперед. Чудовий момент був у Бруно, щоби зняти всі питання про переможця у цій зустрічі, але бразилець з вигідної позиції пробив повз ворота.

«Маріуполь», перед яким стоїть завдання кваліфікуватися у єврокубки, кинувся відіграватися. Після перерви чудовий шанс мав Зубков, але вінгеру гостей трішки забракло влучності – кулястий після його удару пролетів над «дев’яткою» воріт Сарнавського.

Львів’яни взяли м’яч під контроль і заграли впевненіше, але, на жаль, так тривало лише до 80-ої хвилини, коли Вакула точним ударом у лівий кут відновив паритет у матчі. Чудовий матч видали команди, ФК «Львів» упевненіше виглядав упродовж усієї зустрічі, але гравці «Маріуполя» продемонстрували характер і вирвали нічию. Потрібно також віддати належне тренеру гостей, який зумів підсилити гру вдалими замінами.