Підсумки сезону: Добротвір

03.12.2018 14:03

Закінчився цьогорічний сезон у Прем'єр-лізі Львівщини. Інформаційний центр Федерації футболу Львівської області підбиває його підсумки разом із представниками футбольних клубів.

Сьогодні ми поспілкувалися з головним тренером добротвірського «Енергетика», який фінішував на останній, 13-ій сходинці турнірної таблиці.


Назар ДРИГА, головний тренер ФК «Енергетик» (Добротвір):
– Уже другий рік поспіль наш чемпіонат проходить на доволі високому рівні. Особливо помітно якість і потенціал футболістів, які могли би виступати у Другій лізі України, а деякі з них зазіхнути навіть на рівень Першої. Вони показують яскравий, технічний, комбінаційний футбол. Ми, на жаль, входимо до списку найбідніших колективів і не мали достатньо коштів на те, щоби добряче підсилитися перед стартом чемпіонату та в міжсезонні. Рівень Прем’єр-ліги не всі можуть тягнути, тому ми зробили ставку на молодих, особливо у другому колі.

Нам удалось залучити декількох виконавців академії ФК «Львів» та ДЮСШ «Карпати», але це все ще доволі юні футболісти, здебільшого 2000-го, 2001-го та 2002-го років народження. Хоча досвіду у них небагато, але спасибі їм за віддачу, у них є потенціал для росту. Якщо команда буде на плаву і її надалі фінансуватимуть, то наші результати обов’язково стануть кращими.