КУБОК ТАЛАНТІВ серед 2008 р.н. Календар матчів, склад груп

222 06.12.2018 13:44

ДИТЯЧИЙ ТУРНІР 

«КУБОК ТАЛАНТІВ»

2008 р.н.

Склад учасників



Група «А»                                               Група «В»

1. ФК «Самбір»                                       1. ФК «Куликів»

2. «Прогрес» Львів                                  2. «Сихівські Ангели» Львів

3. ДЮСШ «Радехів»                               3. «Рух-1» Винники

Група «Б»                                               4. «Покрова» Львів

1. «Скала» Стрий                                     Група «Д»

2. «Галичина-Пасічна» Львів                   1. «Галичина» Львів

3. СК «Леви» Львів                                  2. «Рух-2» Винники

                                                                  3. «Карпати» Брюховичі


Календар матчів

09 грудня – неділя

Спортивний зал "СКІФ"

12.00           ФК «Самбір» - «Прогрес» Львів

12.20           «Скала» Стрий – «Галичина-Пасічна» Львів

12.40          ФК «Самбір» - ДЮСШ Радехів

13.00          «Скала» Стрий – СК «Леви» Львів

13.20          «Прогрес» Львів – ДЮСШ Радехів

13.40          «Галичина-Пасічна» Львів – СК «Леви» Львів

14.00          ІІІ місце А ________________ - ІІІ місце Б __________________

14.20          1/4 І А ___________________ - ІІ Б ________________________

14.40          1/4 ІІА____________________- І Б _________________________

15.00          ІІІ місце А ________________ - пр.1________________________

15.20          ІІІ місце Б ________________ - пр.2________________________

15.40          1/2 _______________________ - ___________________________



16.00          ФК «Куликів» - «Покрова» Львів

16.20          «Сихівські Ангели» Львів – «Рух-1» Винники

16.40          «Галичина» Львів – «Карпати» Брюховичі

17.00          ФК «Куликів» - «Рух-1» Винники

17.20          «Покрова» Львів – «Сихівські Ангели» Львів

17.40          «Карпати» Брюховичі – «Рух-2» Винники

18.00          ФК «Куликів» - «Сихівські Ангели» Львів

18.20          «Рух-1» Винники – «Покрова» Львів

18.40          «Галичина» Львів – «Рух-2» Винники

19.00          ІV В ____________________ - ІІІ Д ______________________

19.20          1/4 І В __________________ - ІІ Д _______________________

19.40          1/4 ІІ В _________________ - І Д ________________________

20.00          ІІІ В ____________________ - ІІІ Д ______________________

20.20          Пр. _____________________ - __________________________

20.40          1/2 _____________________ - _________________________