Комарно готується до Першої ліги

06.12.2018 17:46

Тренер-гравець «Газовика-Хуртовини» з Комарно Городоцького району, що цього року став чемпіоном Другої ліги Львівщини, Юрій Дибко в розмові з інформаційним центром Федерації футболу Львівської області підбив підсумки сезону-2018.

ПРО ЗДОБУТЕ ЧЕМПІОНСТВО. «Золоті медалі цього сезону – це шалений успіх, зважаючи на те, що 5 років Комарно не мало свого представника в обласному чемпіонаті (до цього ми виступали лише на районному рівні). Більшість гравців нашого колективу з Комарно і навколишніх сіл. Лише голкіпер Андрій Мельник зі Львова і нападник Остап Дудок із Великого Любіня».

ПРО ПІДТРИМКУ КОМАНДИ. «Керівництво нашої команди, її президент Олег Ковпаченко створили належні умови для тренувань. Комарнівська міська рада пішла нам назустріч, виділивши кошти. Це наш основний спонсор. Сьогодні без хорошого фінансування важко щось робити. Щиро вдячний усім за підтримку! Завдяки бажанню, посиленій підготовці ми стали цього сезону чемпіонами Другої ліги Львівської області».

ПРО ПЛАНИ НА НАСТУПНИЙ СЕЗОН. «Так, ми посіли другу сходинку турнірної таблиці групи Б Другої ліги області, але за «золотими» очками стали кращими серед учасників фінального етапу. Знали, що боротимемося за нагороди, вірили в загальний успіх. Я цілком задоволений самовіддачею хлопців, їхнім відповідальним ставленням до гри.

Наприкінці цього сезону, коли стали чемпіонами, одразу вирішили: потрібно готуватися до виступу в Першій лізі Львівщини наступного року. Конкретика щодо цього питання з'явиться згодом. Мер Комарно, наш президент і всі спонсори обіцяють нам фінансову підтримку. Прагнемо відродити футбольну славу нашого містечка, яке свого часу мало представника у Другій лізі України».