Федерація і «леви» привітали бійців

07.12.2018 13:44

Перший заступник голови Федерації футболу Львівської області Ярослав Грисьо, керівництво і гравці ФК «Львів» відвідали «Королівську піхоту» – 24-ту окрему механізовану бригаду імені короля Данила Оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних сил України, що базується в Яворові на Львівщині. 

Ярослав Антонович, а також спортивний директор львівського футбольного клубу Сергій Дьомушкін, футболісти Сергій Петров та Богдан Друзь привітали військовослужбовців, які щоденно борються за мир і спокій у нашій державі, з Днем Збройних сил України.

«У спорті, як і у військовій справі, без духу та патріотизму складно досягти результатів, – зазначив Ярослав Грисьо. – Ми пишаємося вашими здобутками та героїзмом, беремо з вас приклад. Бажаємо вам насамперед міцного здоров’я, щастя, мирного неба, успіхів у майбутньому. Бажаємо вам нових перемог, з якими ми завершимо війну».

Сергій Дьомушкін побажав захисникам здоров’я і щастя, подякувавши їм за те, що вони у скрутний час дають українцям змогу займатися улюбленою справою. «Ви справжні герої, і ми дуже пишаємося вами!», – наголосив спортивний директор ФК «Львів». 

У подарунок військові отримали від гостей прапор ФК «Львів», клубну атрибутику та футбольні м’ячі. Водночас учасники дійства домовилися про зустріч між представниками львівського футбольного клубу та військовослужбовцями ОМБр 24 на футбольному полі наступного року.