ФК "Львів-2007" – переможець турніру Вараксіна

06.01.2019 10:37

Традиційний турнір пам'яті Володимира Вараксіна. 

2006 р.н. День третій

Календар матчів

5 січня – субота

Матчі за 16-20 А5-Б5 - "Пошук" Львів - СДЮШОР-4 Львів 0:1

Матчі за 16-20 В5-Д5 - "Леви" Львів - "Галичина" Львів 0:1

Матч за 19-20 місце - "Пошук " Львів - СК "Леви" Львів 0:1

Матч за 17-18 місце - СДЮШОР-4 Львів - "Галичина" Львів 2:2, п. 2:1


Матчі за 13-16 А4-Б4 - ДЮСШ "Янтар-2007" Новояворівськ - "Рух-2007" Винники 1:0

Матчі за 13-16 В4-Д4 - "Янів" І.Франкове - "Скала" Стрий 1:1, п. 2:3

Матч за 15 місце - "Рух-2007" Винники - "Янів" І.Франкове 3:6

Матч за 13 місце - ДЮСШ "Янтар-2007" Новояворівськ - "Скала" Стрий 1:3 


Матчі за 9-12 А3-Б3 - "Рух-2006" Винники - ФК "Львів-2006-2" 3:0

Матчі за 9-12 В3-Д3 - "Карпати" Брюховичі - "Карпати-2006-2" Львів 1:2

Матч за 11-12 місце -  ФК "Львів-2006-2" - "Карпати" Брюховичі 1:3

Матч за 9-10 місце - "Рух-2006" Винники - "Карпати-2006" Львів 2:0


Матчі за 5-8 А2-Б2 - ДЮСШ Жидачів - ФК "Львів-2007-2" 1:0

Матчі за 5-8 В2-Д2 - ФК "Львів-2006-1" - "Карпати-2007-1" Львів 1:2

Матч за 7-8 місце - ФК "Львів-2007-2" - ФК "Львів-2006-1" 0:1

Матч за 5-6 місце - ДЮСШ Жидачів - "Карпати-2007-1" Львів 1:1, п. 4:3


1/2 фіналу А1 – Б1 - ФК "Львів-2007-1" - "Карпати-2006-1" Львів 1:1, п. 4:3

1/2 фіналу В1 – Д1 - "Карпати-2007-2" Львів - ФК "Рава" Р.Руська 2:1

Матч за третє місце - "Карпати-2006-1" Львів - ФК "Рава" Р.Руська 2:1

ФІНАЛ - ФК "Львів-2007-1" - "Карпати-2007-2" Львів 3:0


Кращі в номінаціях

Воротар - Грицишин Ростислав ФК "Рава" Р.Руська

Захисник - Курилишин Іван "Карпати" Львів

Нападник - Галушка Олександр ФК "Львів"

Гравець - Браславський Даниїл ФК "Львів"


Підсумкова турнірна таблиця

1. ФК "Львів-2007-1"

2. "Карпати-2007-2"

3. "Карпати-2006-1"

4. ФК "Рава" Р.Руська

5. ДЮСШ Жидачів

6. "Карпати-2007-1" Львів

7. ФК "Львів-2006-1"

8. ФК "Львів-2007-2"

9. "Рух-2006" Винники

10. "Карпати-2006-2" Львів

11. "Карпати" Брюховичі

12. ФК "Львів-2006-2"

13. "Скала" Стрий

14. ДЮСШ "Янтар-2007" Новояворівськ

15. СФК "Янів" І.Франкове

16. "Рух-2007" Винники

17. СДЮШОР-4 Львів

18. "Галичина" Львів

19. СК "Леви" Львів

20. "Пошук" Львів