П’єдестал за «Рочином»

09.01.2019 12:14

В оздоровчо-лікувальному комплексі «Ровесник» у селі Бендюга (неподалік Червонограда) впродовж 3-4-го січня пройшов турнір із футзалу серед дітей 2007-2008-го років народження, присвячений пам’яті відомого на Львівщині тренера Ярослава Мурованого.

Цей фахівець виховав чимало хороших футболістів, але найбільш відомим його вихованцем є Микола Морозюк, який захищає кольори київського «Динамо» та національної збірної України. Саме Микола Морозюк став організатором цього турніру та був на його відкритті разом зі своїм колегою, відомим гравцем Денисом Олійником. Також на відкриття завітали вихованці червоноградського футболу Іван Лобай, котрий зараз захищає кольори винниківського «Руху», та Андрій Якимів – гравець чернігівської «Десни».

У цьогорічному турнірі взяли участь 10 команд, які були поділені на дві групи. У групі «А» до півфіналу дійшли червоноградські команди ДЮСШ №1 «Рочин» та ДЮСШ №2 «Рочин», у групі «В» – ДЮСШ Пустомити та ДЮСШ «Рочин» (Соснівка). У першому півфіналі зустрічалися ДЮСШ №1 «Рочин» (Червоноград) та ДЮСШ «Рочин» (Соснівка). Лише наприкінці гри підопічні Володимира Сементуха та Миколи Степованого зуміли вирвати перемогу – 2:0.

У другому півфіналі вихованці ДЮСШ №2 «Рочин» здолали ДЮСШ Пустомити – 3:2. У матчі за 3-тє місце ДЮСШ «Рочин» (Соснівка), яку тренує Василь Гавалко, у напружену двобої здолали команду Пустомитів (тренер Михайло Кутельмах) – 2:1. Фінал вийшов надзвичайно цікавим. Команда ДЮСШ №1 «Рочин» (Червоноград) за ходом матчу мала перевагу у 3 м’ячі, але за 3 хвилини до завершення гри примудрилася пропустити 4 голи і поступилася ДЮСШ №2 «Рочин» (тренер Віталій Заяць) – 3:4.

До слова, в турнірі також узяли участь команди Жовкви, Кам’янки-Буської, «Динамо» (Львів), «Соколята» (Мукачево), «Шахтар» (Нововолинськ) та ДЮФК «Лідер» (Червоноград), яким вручили чудові призи від організаторів змагань. Призери отримали красені-кубки, медалі, футбольні м’ячі та комплекти нової форми. Загалом усе пройшло на найвищому рівні.

Павло ПИЛИПЧУК.