Запрошуємо у Школу арбітра!

07.02.2019 12:23

Стартує добір футбольних суддів у Національну школу арбітра Львівської області – двічі на тиждень під керівництвом досвідчених представників цієї футбольної професії Ви матимете змогу опанувати новий для себе фах.

Справжні професіонали та майстри своєї справи, серед яких директор Школи Арбітра у Львівській області Юрій Можаровський, відомі в українському футболі особистості – Андрій Шандор, Орест Шмигельський та інші поділяться з Вами своїм неоціненним досвідом і введуть у курс справи, розкажуть про ази та нюанси роботи рефері, окреслять перспективи на майбутнє. Робота футбольного арбітра – з одного боку непроста і нервова, але з іншого відкриває чималі перспективи в житті: зокрема, відданість Його Величності Футболу, а також знайомство з видатними особистостями, незабутні подорожі та приголомшливі футбольні миттєвості. 

Тож пов’язати себе з футболом, якщо він є Вашою улюбленою грою, – саме те, що Вам потрібно! Після закінчення курсів слухачі отримають шанс судити матчі обласного рівня – для початку, а згодом, у разі успішного закінчення навчання, найкращі молоді арбітри зможуть отримати путівку у великий футбол. Тож не вагайтеся і долучайтеся до нашого проекту – великий футбол чекає саме на Вас!

Навчання відбуваються у Львові (двічі на тиждень).

Форма реєстрації доступна тут:

Реєстраційна форма

За деталями звертайтеся за номером телефону: (093) 974-71-22 (Андрій).