Меморіал Юста-2019: день п'ятий

1531 09.02.2019 16:17

ГРУПА 2

ФК «Львів U-19» – ФОК «Городок» 3:0

Голи: Кіт (59); Демків (71); Гросу (90+1)

«Львів U-19»: Денега (Малоїд, 46), Малець (гравець на перегляді, 65), Чиж, Брама (Токар, 70), Савран (Григоращук, 46), гравець на перегляді (гравець на перегляді, 70), Шута (Кіт, 55), Ткач (Гросу, 46), Демків (гравець на перегляді, 75), Вовкун (Дмуховський, 70), гравець на перегляді (гравець на перегляді, 46), гравець на перегляді (гравець на перегляді, 70)

«Городок» (стартовий склад): Лютак, Мариняк, Садовський, Муха, Кликоцький, Михалів, Попович, Гриб, Андрущишин, Гук, Ганушевський

ГРУПА 3

«Волинь U-19» – ФК «Руданці/Новий Яричів» 3:1

Голи: Богомаз (22; 39); Рябов (67, пен.) – Таратута (44)

«Волинь U-19» (стартовий склад): Єрмолов, Мартинюк, Зінь,Максимчук, Білінський, Савчук, Рябов, Богомаз, Якоб, Сквіра, Кухаревич

«Руданці/Новий Яричів» (стартовий склад): Федишин, Задорожний, Когут, Звізко, Навроцький, Таратута, Горін, Саламаха, Сердюков, Папроцький, Надюк

ГРУПА 13

«Скала U-17» (Стрий) – «Пульс-Авангард» (Жидачів) 2:3

Голи: Волков (67, пен.) – Кутний (19); Тур (автогол, 27); Витак (69; 75)

На 79-ій хвилині гравець «Скали» Пасічняк не реалізував пенальті (воротар).

Вилучення: Гришик (Жидачів, 66, нецензурне висловлювання на адресу арбітра)


«Кар'єр» (Торчиновичі/Старий Самбір) – «Тартак» (Підбуж) 4:1

Голи: Лесик (6; 42); Залога (80); Слива (85) – Шакалець Р. (8)


«Кар'єр»: Голов'юк, Аджин, Залога, Чуплан, Стародуб, Пашкевич, Лисак, Торчиняк (Лужецький, 80), Новосельський, Лесик, Макаревич (Слива, 46)

«Тартак»: Цісельський, Петрицин, Хомин, Галясовський, Панас, Кекош (Кертей, 46), Коваль, Шакалець Р., Шакалець А., Ценько (Смашило, 58), Косіюк

ГРУПА 10

ФК «Львів U-17» – ФК «Мостиська» 1:1

Голи: Білик (63) – Святий (26)

«Львів U-17» (стартовий склад): Дяків, Татарін, Кусий, Боберський, Комарець, Цар, Гураль, Кутник, Матусевич, Віджин, Білик

«Мостиська» (стартовий склад): Паук, Козирєв, Завада, Бурбило, Чоба, Лесько, Щур, Буньо, Іваночко, Матис, Святий

ГРУПА 4

«Юність» (Верхня Білка) – «Сокіл» (Великі Глібовичі) 4:0

Голи: Деревльов (58; 62; 65); Адам (67)


«Юність»: Жук Андрій (Чеботарь Олег, 46), Романюк Віталій, Бойко Роман, Каваців Ярема, Дмитрух Віталій, Федорів Володимир (Марциняк, 60), Богданов Микола (Саковець Борис, 75), Макогон Павло, Курилишин Андрій, Шептицький Олег (Адам Богдан, 46), Музика Юрій (Деревльов Костянтин, 46)

«Сокіл» (стартовий склад): Турчин Олег, Білик Руслан, Білик Назар, Жукровський Володимир, Сірків Олег, Синишин Мар'ян, Заблоцький Максим, Демчук Олег, Альфавіцький Богдан, Хамуляк Андрій, Костів Максим

ГРУПА 12

ФК «Самбір» – КСК «Берездівці» 6:0

Голи: Малецький (4; 20; 38); Іванченко (77; 89); Габ'ян (80)


«Самбір»: Мойсин, Смола, Знетиняк, Казан, Теплий О., Теплий В., Кіт-Копиляк (Курило, 83), Леськів, Іванченко, Малецький (Габ'ян, 80), Бобак

«Берездівці»: Кобаль, Макогон, Ільчишин, Заяць, Матвіїв (Лема, 46), Марунчак, Качмар О. (Борисовський, 82), Войціховський (Гергерт, 74), Вовчук (Балас, 71), Крижанівський, Стегній (Нога, 46)

ГРУПА 6

ФК «Миколаїв» – «Ультрас Карпати» (Львів) 8:1


Голи: Клим (14; 37); Сенишин (19); Юськевич (24); Цюпка (38; 50; 72); Балух (67) – Мірка (90)

«Миколаїв» (стартовий склад): Дашків, Сагайдак А., Оприск, Сагайдак В., Дзюрах, Федина, Клим, Юськевич, Цюпка, Бердей, Сенишин

«Ультрас Карпати» (стартовий склад): Стасишин, Нестеренко, Геринович, Новіков, Чурко, Мацько, Сосницький, Панкевич, Танчак, Кісіль, Мірка

ГРУПА 9

«ГалКатЗубр» (Зубра) – ФК «Вовчатичі» 2:0

Голи: Ільків (28); Гриник (69)


«ГалКатЗубр» (стартовий склад): Минявський, Сікач, Рацький, Палиганівський, Луговий, Куриляк, Дідух, Гриник, Шибко, Сулейман, Ільків

«Вовчатичі» (стартовий склад): Андріанов, Паньків, Мирка, Білевич, Герич, Лесів, Яш, Пшик, Макарик, Орлик, Єнілєєв