Меморіал Юста-2019: день шостий

1212 10.02.2019 20:11

ГРУПА 5

УФК «Карпати U-17» – «Скеля» (Жовква/Крехів) 5:0

Голи: Раделицький (45; 79); Стень (47, пен.; 61); Бойчук (72)

УФК «Карпати U-17» (стартовий склад): Борисенко, Гулевський, Балог, Бойчук, Дуб, Дідик, Слюсар, Івашків, Стень, Сущак, Раделицький

«Скеля» (стартовий склад): Вишнянчин, Шеремета, Буцик, Томашевський Р., Дікарєв, Карабин, Дума, Асотва, Пазюк, Томашевський Ю., Бурбан

ГРУПА 11

«Агрон-ОТГ» (Тернопільська обл.) – «Сокіл» (Сокільники) 5:0

Голи: Процик (11); Білик (36); Ковалевський (42); Когут (47); Гаврилюк (80)

«Агрон» (стартовий склад): Мазур, Андрієшин, Пастернак, Ковалик, Скобляк, Кривобедрий, Білик, Вонс, Ковалевський, Когут, Процик

«Гірник» (стартовий склад): Пшибила С., Левко, Філь, Пшибила Р., Малишонок, Ленько, Явор, Ришавець, Левко, Цень, ПаращинСДЮШОР «Карпати U-17» – «Гірник» (Новояворівськ) 1:2

Голи: Карабін (28, пен.) – Карковський (51, пен.; 70)

СДЮШОР «Карпати U-17» (стартовий склад): Стегніцький, Михайленко, Лень, Ленько, Даніловський, Бекерський, Костюк, Карабін, Сеник, Демчук, Бей

«Гірник» (стартовий склад): Михалевич, Мубінов, Горуна, Яната, Мица, Карковський, Фостаковський, Мацелюх, Равліковський, Коцовський, Стень

ГРУПА 7

«Лео-Кераміка» (Львів) – «Карпати» (Кам'янка-Бузька) 4:0

Голи: Андрусишин (63, пен.); Старецький (71); Деревецький (72); Гошовський (79)

«Лео-Кераміка» (стартовий склад): Кирик, Андрусишин, Гамайда, Молоняк, Васильїв, Підзирайло, Кузів, Прокоп'юк, Деревецький, Осірак, Іванюк

«Карпати» (стартовий склад): Штибель, Слівінський, Журавчак, Луківський, Фецич, Кравець, Чабан, Якимов, Фамуляк, Цвик, Громоздов

Вилучення: Луківський (Кам'янка-Бузька, 31, позбавлення суперника очевидної гольової можливості); Калиневич (Кам'янка-Бузька, 63, друге попередження)

ГРУПА 14

«Галичина» (Дрогобич) – «УГВ-Сервіс» (П'ятничани) 3:2

Голи: Маланяк (12); Приходько (37); Бутим (60) – Яворів (31); Піцур (44)

«Галичина» (стартовий склад): Сілецький, Сенів, Сушинець, Бутим, Шпак, Маланяк, Тершак, Рудавець, Кочан, Федуняк, Приходько

«УГВ-Сервіс» (стартовий склад): Стриганин, Антонів, Яворів, Шумельда, Максим, Іваненко, Темний, Ворон, Сакаль, Дубик, Гетманчук

ГРУПА 1

«Нива» (Тернопіль) – «Жупан» (Винники) 4:0

Голи: Слоневський (24); гравець на перегляді (50); гравець на перегляді (60); Мороз (71, пен.)

«Нива» (стартовий склад): Механів, Мороз, гравець на перегляді, Герт, гравець на перегляді, гравець на перегляді, Кохман, Слоневський, Гатала, гравець на перегляді, Литовченко

«Жупан» (стартовий склад): Красневич, Вергун, Шкраба, Тетрів, Дадак, Ільків, Яковчук, Куцій, Гутник, Макаревич, Новак

ГРУПА 12


«Вікторія» (Трускавець) – «Будівельник-УкрТрансГаз» (Пукеничі) 2:1

Голи: Павлів (17); Сало (63, пен.) – Климчук (90+1)

«Вікторія» (стартовий склад): Онуфрійчук, Сало, Миськів, Магур, Колодій, Мавров, Паранюк, Штибель, Павлів, Хомин, Мацан

«Будівельник-УкрТрансГаз» (стартовий склад): Шудло, Бойко, Гаврильців, Матульський, Кіндракевич, Пурорець, Фурінець, Соболь, Нізвецький, Білий, Климчук

ГРУПА 10


«Луцьксантехмонтаж №536» – «Ураган» (Перемишляни) 3:0

Голи: Кабанов (8); Зайчук (45); Кодлубай (52)

На 52-ій хвилині Неделюк (Луцьк) не реалізував пенальті (воротар)

.«Луцьксантехмонтаж» (стартовий склад): Ольшевський, Чорнуха, Прошерук, Горшарук, Олійник, Філь, Неделюк, Пушкарчук, Кодлубай, Зайчук, Кабанов

«Ураган» (стартовий склад): Фірман, Руднік, Костів, Гриник, Сікорський, Миць, Бордун, Баран, Гуль, Боднар, Лоїк

ГРУПА 8

«Босота» (Чорнушовичі) – «Темп» (Відники) 1:2

Голи: Гудима (60) – Сидорів (29); Балич (56) 

ГРУПА 9

ЛСК «Погонь» – «Легінь» (Брюховичі) 2:1

Голи: Кісільовський (29); Бутрин (60) – Брунець (88)

«Погонь» (стартовий склад): Вороновський, Кисіль, Гнатів, Вільчинський, Грицик, Корнєв, Хмизов, Бицко, Бузенюк, Бойко, Кісільовський

«Легінь» (стартовий склад): Марчук, Паранька, Вербещук, Гринчук, Парадінець, Груник, Пилюх, Вовк, Фостяк, Демко, Котюк