Найдорожчі новачки «Руху»

11.02.2019 11:00

Бразильські футболісти Габріель дос Сантос Франсіско та Сідней Сілва Сантос підписали 4-річні контракти з «Рухом».

Талановитих гравців представляв особисто президент винниківського футбольного клубу Григорій Козловський.

Уродженець Ріо-де-Жанейро 19-річний Габріель пройшов школу таких клубів, як «Баїя» (команда з однойменного штату грає у бразильській Серії А), «Віторія» (столиця штату Еспіриту-Санту, 18-те місце з 20-ти команд Серії А), «Атлантіко Ерекім», «Сампайо Корреа» (місто Сан-Луїс, штат Мараньян, серія В). Останнім часом молодий футболіст на правах оренди зі «Сампайо Корреа» грав за «Волту Редонду», яка виступає у Серії А штату Ріо-де-Жанейро.

Рідна позиція Габріеля – крайній півзахисник, також може зіграти в центрі поля під нападником. Його козир – швидкість і дриблінг. У «Русі» Габріель виступатиме під 10-им номером, інформує медіа-центр клубу з Винників.

Іще один бразильський новобранець – уродженець штату Баїя 18-річний Сідней, котрий управно діє на лівому фланзі захисту. Також його можна використовувати і в центрі оборони. Бразильський захисник гратиме в «Русі» під 13-им номером.

Сідней перейшов у «Рух» із бразильської «Діадеми». Останнім часом перебував у стані клубу бразильської Серії А «Баїя». Тренувався в обоймі головної команди, проте зазвичай виступав за «Баїю» в чемпіонаті U-20.

До слова, бразильці Габріель і Сідней – найдорожчі придбання у професійній історії футбольного клубу «Рух». Про неабияку вагомість цих трансферів свідчить факт, що на підписання контрактів із футболістами до Львова особисто прилетів відомий бразильський футбольний агент Ренато Веласко.

Серед його клієнтів найвідомішим є 21-річний нападник Рішарлісон де Андраде з англійського «Евертона», якого вже викликають у національну збірну Бразилії (зіграв 6 матчів, забив 3 голи).