"Галичина" Львів та "Рух" Винники – фіналісти Кубку Здорове Місто серед команд 2009 р.н.

121 11.02.2019 12:22

"Галичина" Львів та "Рух" Винники

– фіналісти дитячого турніру КУБОК ЗДОРОВЕ МІСТО

серед команд 2009 р.н.

Група «А»

1. «Галичина-1» Львів  

2. «Янів» І.Франкове

3. «Ямпіль-Покрова» 

Група «Б»

1. «Галичина-3» Львів

2. «Скала» Стрий

3. «Карпати-1» Львів

Група «В»

1. «Галичина-2» Львів

2. «Карпати-2» Львів

3. «Покрова» Львів


09 лютого – субота

Спортивний зал «СКІФ»

«Галичина-1» Львів – СФК «Янів» І.Франкове 3:0

«Карпати-2» Львів – «Галичина-2» Львів 0:2

«Карпати-1» Львів – «Галичина-3» Львів 3:0

СФК «Янів» І.Франкове – «Ямпіль-Покрова» 2:0

«Галичина-2» Львів – «Покрова» Львів 0:4

«Галичина-3» Львів – «Скала» Стрий 0:0

«Галичина-1» Львів – «Ямпіль-Покрова» 11:0

«Карпати-2» Львів – «Покрова» Львів 0:2

«Карпати-1» Львів – «Скала» Стрий 2:2

Турнірні таблиці:

Група "А"

1. "Галичина-1" Львів - 6 очок; 

2. "Янів" І.Франкове - 3 очки;

3. "Ямпіль-Покрова" - 0 очок.

Група "Б"

1. "Карпати-1" Львів - 4 очки;

2. "Скала" Стрий - 2 очки;

3. "Галичина-3" Львів - 1 очко.

Група "В"

1. "Покрова" Львів - 6 очок;

2. "Галичина-2" Львів - 3 очки;

3. "Карпати-2" Львів - 0 очок. 


Груповий етап, стикові матчі

"Ямпіль-Покрова" - "Галичина-3" Львів 2:3

"Галичина-3" Львів - "Карпати-2" Львів 0:5

"Ямпіль-Покрова" - "Карпати-2" Львів 0:4

Груповий етап за вихід у півфінал:

"Галичина-1" Львів - "Скала" Стрий 3:1

"Галичина-1" Львів - "Покрова" Львів 1:0

"Скала" Стрий - "Покрова" Львів 1:2

"Янів" І.Франкове - "Карпати-1" Львів 0:2

"Янів" І.Франкове - "Галичина-2" Львів 1:1

"Карпати-1" Львів - "Галичина-2" Львів 3:0

Стикові матчі:

"Скала" Стрий - "Галичина-2" Львів 1:0

"Покрова" Львів - "Янів" І.Франкове 4:0

1/2 фіналу

"Галичина-1" Львів - "Карпати-1" Львів 3:0


Група «В»

1. «Лідер» Червоноград

2. СДЮШОР-4 Львів

3. «Ніка-2» І.Франківськ

4. «Енергетик» Добротвір

Група «Д»

1. «Рух» Винники

2. «Ніка-1» І.Франківськ

3. ФК «Самбір»

4. СК «Леви» Львів

10 лютого – неділя

Спортивний зал «СКІФ»

«Лідер» Червоноград – «Енергетик» Добротвір 3:0

СДЮШОР-4 Львів – «Ніка-2» І.Франківськ 1:0

«Рух» Винники – СК «Леви» Львів 1:1

«Ніка-1» І.Франківськ – ФК «Самбір» 2:0

«Лідер» Червоноград – СДЮШОР-4 Львів 1:1

«Ніка-2» І.Франківськ – «Енергетик» Добротвір 1:1

«Рух» Винники – «Ніка-1» І.Франківськ 4:2

ФК «Самбір» - СК «Леви» Львів 1:0

«Лідер» Червоноград – «Ніка-2» І.Франківськ 2:0

СДЮШОР-4 Львів – «Енергетик» Добротвір 0:1

«Рух» Винники – ФК «Самбір» 4:0

«Ніка-1» І.Франківськ – СК  «Леви» Львів 1:2 

Стикові матчі: 

СДЮШОР-4 Львів - ФК "Самбір" 0:0, п. 4:3

"Ніка-1" І.Франківськ - "Ніка-2" І.Франківськ 1:0

ФК "Самбір" - "Ніка-1" І.Франківськ 1:1, п. 3:2

СДЮШОР-4 Львів - "Ніка-2" І.Франківськ 5:0

1/4 фіналу 

"Лідер" Червоноград - СК "Леви" Львів 0:1

"Рух" Винники - "Енергетик" Добротвір 6:0

1/2 фіналу

СК "Леви" Львів - "Рух" Винники 0:3