Львівські арбітри у Туреччині

11.02.2019 15:02

15-ий рік поспіль представники футбольної Феміди України традиційно впродовж тижня готувалися до поновлення сезону на навчально-тренувальному зборі в турецькому Белеку.

Загалом спеціальну підготовку пройшли 21 рефері та 43 асистенти арбітрів. Серед них директор Національної школи арбітра у Львівській області, найкращий арбітр України за підсумками 2017-го року, екс-арбітр ФІФА, старший викладач кафедри фізичного виховання Львівського національного університету імені Івана Франка Юрій Можаровський, а також наші молоді та перспективні арбітри: 25-річний Роман Блавацький, 26-річна Олександра Вдовіна та 20-річна Софія Причина. Очолив делегацію з міста Лева Голова Комітету арбітрів Федерації Львівської області Андрій Шандор.

Під час теоретичних занять учасники навчально-тренувального збору знайомилися з методикою VAR (відеоповторів) і тонкощами роботи цієї системи, обговорювали різноманітні теми – зокрема, трактування ситуацій із порушеннями з необачності, порушеннями, які тягнуть за собою застосування другої жовтої картки.

Окрім цього, в рамках фізичної підготовки вони проходили інтенсивні тренування і відточували власну професійну майстерність, працюючи на товариських поєдинках команд із різних країн. Свої знання арбітри перевірили під час педагогічного тестування з правил гри та відеотестів УЄФА, складених із кліпів із різними ігровими епізодами.