«Галицька Феєрія» кличе дітей!

11.02.2019 19:38

У другій половині квітня на стадіонах Львова і Винників уперше відбудеться всеукраїнський турнір із міні-футболу, в якому змагатимуться команди дітей 2009-2012-го років народження зі всіх куточків України.

З метою популяризації футболу серед молодого покоління, підвищення спортивної майстерності юних футболістів Федерація футболу Львівської області започатковує унікальні масштабні змагання, матчі яких відбудуться з 20-го по 22-ге квітня.

Всі команди, які відгукнуться на запрошення, повинні подати підтвердження своєї участі в «Галицькій Феєрії» до 10-го квітня, зареєструвавшись за посиланням: https://goo.gl/forms/8H5Xx5fWU6HvSxiw2 Або за номером телефону: (097) 860-09-30 (Андрій).


Склад команди 2009-го р.н.: 8 гравців та воротар; 2010-2012-го р.н. – 4 гравці та воротар. Кількість замін необмежена, дозволяється зворотна заміна (заміна воротаря тільки під час зупинки гри з дозволу арбітра).

Команда-переможець отримає кубок, почесні дипломи та цінні подарунки, команди-призери – подарунки і почесні дипломи. Також цінними подарунками буде нагороджено юних футболістів, визнаних оргкомітетом кращими у своїй номінації.

«Галицька Феєрія – новий турнір всеукраїнського масштабу. Вже в самій назві («феєрія – оповідання про дивовижну красу») ми заклали ідею про те, що ці змагання будуть справжнім святом футболу для дітей, які, окрім участі в турнірі, матимуть змогу ще й насолодитися прекрасним Львовом. Разом із начальником відділу організаційної роботи ФФЛ Андрієм Чуликом ми довго працювали над форматом цього турніру й тим, щоби він вніс певну унікальність серед дитячих змагань.

Першою такою ластівкою стане визначення кращої атакувальної команди в кожній віковій категорії, зустрічі з професійними футболістами та відвідини футбольних матчів. Окрема подяка нашим партнерам – Групі компаній Greenville, компанії Tickets.ua, Галжитлобуд за допомогу в організації турніру», – зазначив у коментарі інформаційному центру ФФЛ начальник відділу стратегічного розвитку та маркетингу Федерації футболу Львівської області Тарас Репицький.