Засідання Виконкому: календар, учасники, арбітри

18.03.2019 15:01

Відбулося чергове засідання Виконавчого комітету Федерації футболу Львівської області під головуванням керівника ФФЛ Олександра Шевченка.
Члени Виконкому затвердили склад учасників та план-календар ігор обласних змагань із футболу сезону 2019-го року. У Прем'єр-лізі цьогоріч гратимуть 14 команд: «Юність» (Верхня Білка), СКК «Демня», ФК «Миколаїв», «Фенікс-Стефано» (Підмонастир), ФК «Самбір», «Думна» (Ременів), «Локомотив» (Рава-Руська), «Юність» (Гійче), «Погонь» (Львів), ФК «Мостиська», «Гірник» (Новояворівськ), «Енергетик/Рочин» (Добротвір/Соснівка), ФК «Львів-Сокіл» (Борщовичі) та дрогобицька «Галичина». Перший тур у когорті найсильніших заплановано на 7-ме квітня, перше коло повинне завершитися 30-го червня.

Стільки ж команд виступатиме і в обласній Першій лізі, остаточний склад якої затвердить Комітет проведення змагань після заявкової кампанії. Змагання серед першолігових колективів розпочнуться 14-го квітня, перше коло заплановано завершити 7-го липня.

Окрім цього, Виконком затвердив Регламент обласних змагань із футболу сезону 2019-го року, внісши доповнення щодо складів юнацьких команд, участі у змаганнях фарм-клубів та безпеки на стадіонах. Так, цього року кожен футбольний клуб має призначати на гру офіцера безпеки, завданням якого є стеження за порядком у своєму фан-секторі.

На засіданні Виконкому ФФЛ затверджено список арбітрів, асистентів арбітрів, спостерігачів арбітражу та делегатів матчу, рекомендованих для проведення та інспектування обласних змагань із футболу сезону 2019-го року.

Разом із цим затверджено суму компенсації витрат на їхнє харчування, яку виплачують команди-учасниці обласних змагань за проведення домашніх поєдинків чемпіонату, першості та Кубку Львівської області. Відтепер у Прем'єр-лізі ця сума становитиме 3,5 тисячі гривень, у Першій – 2,4 тисячі гривень, у Другій – 2 тисячі гривень, у Третій лізі – 1,3 тисячі гривень.
Члени Виконкому ФФЛ внесли зміни до складу постійних комітетів Федерації футболу Львівської області, включивши до Комітету жіночого футболу Андрія Омельницького. Також до наступної чергової Конференції вони надали тимчасове членство у ФФЛ Федерації футболу Мостиського району й обрали делегатів від Федерації футболу Львівської області до Конгресу ФФУ, що відбудеться 17-го травня в Запоріжжі, – Голову ФФЛ Олександра Шевченка, його першого заступника Ярослава Грися та президента винниківського «Руху» Григорія Козловського.