Меморіал Юста-2019: підсумки після 1/4 фіналу

410 19.03.2019 14:42

У чвертьфіналі 20-го турніру пам'яті видатного наставника львівських «Карпат», заслуженого тренера України Ернеста Юста забито 14 м'ячів, із них 6 – у першому таймі.

Загалом у 110-ти поєдинках забито 434 голи (200 – у першій 45-хвилинці). Таким чином наразі середня результативність цьогорічного Меморіалу Ернеста Юста становить 3,94 гола за гру. 25 разів команди відзначалися з пенальті, вісім 11-метрових штрафних ударів не реалізовано.

Найшвидші голи забили гравець новояворівського «Гірника» Олег Стень (на 27-ій секунді дуелі з сокільницьким «Соколом») і гравець «Ниви» (Дубляни) Назар Савка (на 47-ій секунді протистояння з луцькою «Волинню U-19»).

Дублі оформили Святослав ЗУБАР (СКК «Демня») – двічі, Віталій ПАТУЛЯК («Фенікс-Стефано», Підмонастир), Микола СУСЛОВ, Олесь ВЕЛИКИЙ (обоє – «Юність», Гійче), Володимир ХОМИН («Вікторія», Трускавець), Роман МАРШАЛОК («Легінь», Брюховичі), Дмитро БАЛЯШ («Старт», Розворяни), Назар МАЛЕЦЬКИЙ, Михайло КІТ-КОПИЛЯК (обоє – «Самбір»), Віталій АНДРУЩИШИН (ФОК «Городок»), Віктор ВОРОН («УГВ-Сервіс», П'ятничани), Роман ВАСИЛИНА («Нива», Дубляни), Віталій ЗАДОРОЖНИЙ (ФК «Руданці/Новий Яричів»), Назарій МАЦЬКО («Ультрас Карпати», Львів), Богдан БОРДУН («Ураган», Перемишляни), Володимир ЦИЦИК («Локомотив», Рава-Руська), Любомир БІЛОУС, Богдан СОКИРКО (обоє – СКК «Пісочна»), Тарас ГІРСЬКИЙ («Босота», Чорнушовичі), Назар БОГОМАЗ, Олег ФЕНЮК (обоє – «Волинь U-19», Луцьк), Діонг СУЛЕЙМАН («ГалКатЗубр», Зубра), Богдан ІВАНЧЕНКО (ФК «Самбір»), Богдан КЛИМ (ФК «Миколаїв»), Богдан КАРКОВСЬКИЙ, Олег МАЦЕЛЮХ (обоє – «Гірник», Новояворівськ), Юрій РАДЕЛИЦЬКИЙ (двічі), Сергій СТЕНЬ (обоє – УФК «Карпати U-17»), Володимир ВИТАК («Пульс-Авангард», Жидачів), Андрій ШАКАЛЕЦЬ («Тартак», Підбуж), Олег МАТУЛЯК («Скала U-17», Моршин), Віктор ВОРОН («УГВ-Сервіс», П'ятничани), Роман ВАСИЛИНА («Нива», Дубляни), Віталій ЗАДОРОЖНИЙ (ФК «Руданці/Новий Яричів»), Назарій МАЦЬКО («Ультрас Карпати», Львів), Костянтин ДЕРЕВЛЬОВ, Олег ШЕПТИЦЬКИЙ, Богдан АДАМ (усі – «Юність», Верхня Білка), Сергій САЛЮК («Юність», Гійче), Віктор БАРАБАШ, Ярослав ПИСЬКО (обоє – СКК «Демня»), Олексій ЛИТОВЧЕНКО («Нива», Тернопіль), Назар КІТ («Львів U-19»), Ігор БАЛУХ (ФК «Миколаїв»), Максим ЗАБЛОЦЬКИЙ («Сокіл», Великі Глібовичі), Ігор ВОНС, Назар ПРОЦИК (обоє – «Агрон-ОТГ», Тернопільська обл.), Роман ЛИЧАК («Локомотив», Рава-Руська).

Хет-трики на рахунку Артура ТЕМІРОВА («Фенікс-Стефано», Підмонастир), Богдана ІВАНЧЕНКА (ФК «Самбір»), Володимира ТИМЧИШИНА («Карпати», Кам'янка-Бузька), Назара МАЛЕЦЬКОГО (ФК «Самбір»), Костянтина ДЕРЕВЛЬОВА («Юність», Верхня Білка), Назара ЦЮПКИ (ФК «Миколаїв»), Віталія ПАТУЛЯКА («Максимус», Львів), Тараса ГІРСЬКОГО («Босота», Чорнушовичі), Олег СТЕНЬ («Гірник», Новояворівськ).

Покером (4 забиті м'ячі в одному матчі) відзначився Микита ШАРАБУРА («Максимус», Львів).

Зафіксовано 4 автоголи. У чотирьох поєдинках голів не забивали: ЛСК «Погонь» – ФК «Вовчатичі», ФК «Мостиська» – «Луцьксантехмонтаж №536», «Юність» (Гійче) – «Темп» (Відники), «Локомотив» (Рава-Руська) – «Гірник» (Новояворівськ). 

Найрезультативніші протистояння: ФК «Самбір» – «Будівельник-УкрТрансГаз» (Пукеничі) 7:3, СКК «Демня» – УФК «Карпати U-17» (Львів) 8:2,«Миколаїв» – «Ультрас Карпати» (Львів) 8:1, «Юність» (Верхня Білка) - ФСК «Яворів» 9:0, «Гірник» (Новояворівськ) – «Сокіл» (Великі Глібовичі) 7:2, «Волинь U-19» (Луцьк) – ФК «Арламівська Воля/Хоросниця» 8:0.

Матч «Кар'єр» (Старий Самбір/Торчиновичі) – «Пульс-Авангард» (Жидачів) не відбувся, оскільки перші не приїхали на гру в Довгому Стрийського району, відповідно їм зараховано технічну поразку –:+ (0:3).

Також не відбувся чвертьфінальний поєдинок між між спортивно-культурним клубом «Демня» і луцькою «Волинню U-19», оскільки волиняни офіційно відмовилися від цього протистояння, тож хлопці з Миколаївського району автоматично потрапили до півфіналу Меморіалу Ернеста Юста.

Щодо дисциплінованості команд, у 110-ти зустрічах арбітри показали 14 червоних карток.

Як забивали на Меморіалі Ернеста Юста-2019:
2 забиті м'ячі – Микола СУСЛОВ, Олесь ВЕЛИКИЙ, Сергій САЛЮК (усі – «Юність», Гійче), Юрій РЕПЕТА, Степан СЛОБОДА, Олег КАЛУЦЬКИЙ (усі – «Фенікс-Стефано», Підмонастир), Володимир ХОМИН («Вікторія», Трускавець), Роман МАРШАЛОК («Легінь», Брюховичі), Дмитро БАЛЯШ («Старт», Розворяни), Михайло КІТ-КОПИЛЯК (ФК «Самбір»), Віталій АНДРУЩИШИН (ФОК «Городок»), Богдан БОРДУН («Ураган», Перемишляни), Володимир ЦИЦИК, Роман ЛИЧАК (обоє – «Локомотив», Рава-Руська), Любомир БІЛОУС, Богдан СОКИРКО (обоє – СКК «Пісочна»), Ян КОВАЛЕВСЬКИЙ («Агрон-ОТГ», Тернопільська обл.), Богдан СЛОНЕВСЬКИЙ, Мирон БІДНИЙ, Ігор ГАТАЛА («Нива», Тернопіль), Назар ЯВОРІВ, Віктор ВОРОН (обоє – «УГВ-Сервіс», П'ятничани), Назар БОГОМАЗ, Микита ФОМИН (обоє – «Волинь U-19», Луцьк), Діонг СУЛЕЙМАН («ГалКатЗубр», Зубра), Богдан КЛИМ, Ігор СИНИШИН (усі – ФК «Миколаїв»), Богдан КАРКОВСЬКИЙ, Олег МАЦЕЛЮХ, Артур ЯНАТА (всі – «Гірник», Новояворівськ), Сергій СТЕНЬ (обоє  – УФК «Карпати U-17», Львів), Володимир ВИТАК («Пульс-Авангард», Жидачів), Роман ВАСИЛИНА («Нива», Дубляни), Віталій ЗАДОРОЖНИЙ, Андрій ВОЛЯНЮК (обоє – ФК«Руданці/Новий Яричів»), Олег МАТУЛЯК, Даниїл ВОЛКОВ (обоє – «Скала U-17», Моршин), Назарій МАЦЬКО («Ультрас Карпати», Львів), Андрій КОДЛУБАЙ, Олександр НЕДЕЛЮК, Тарас КАБАНОВ (обоє – «Луцьксантехмонтаж №536»), Святослав ТУРОК (ФК «Гірник», Новояворівськ), Любомир КОНЮХОВСЬКИЙ, Дмитро ФЕДОРОВИЧ (обоє – ФК «Арламівська Воля/Хоросниця»), Василь БАЛОГ («Темп», Відники), Тарас БДЖОЛА («Вишня», Судова Вишня), Степан ГІРСЬКИЙ (СКК «Демня», «Старт» (Зимна Вода), Юрій КІСІЛЬОВСЬКИЙ («Погонь», Львів), Василь БАЛОГ («Темп»), Юрій СВЯТИЙ (ФК «Мостиська»), Роман САПРИКА («Максимус», Львів), Роман ПОДОЛЯК (МФК «Галичина», Дрогобич), Юрій КОЗЕЛ («Старт», Розворяни), Ігор ВИТАК («Шпиль», Шпильчина).

3 забиті м'ячі – Володимир ТИМЧИШИН («Карпати», Кам'янка-Бузька), Павло СМОЛИНЕЦЬ, Микола БОГДАНОВ, Олег ШЕПТИЦЬКИЙ (усі – «Юність», Верхня Білка), Роман ЛИЧАК («Локомотив» (Рава-Руська), «Старт», Зимна Вода), Ігор ВОНС, Назар ПРОЦИК (обоє – «Агрон-ОТГ», Тернопільська обл.), Ярослав ПИСЬКО (СКК «Демня»), Григорій КОВАЛЬ (ФК «Миколаїв»), Володимир ГУДИМА («Старт», Зимна Вода/«Босота», Чорнушовичі/СКК «Демня»), Олег ФЕНЮК («Волинь U-19», Луцьк), Андрій КУРИЛИШИН («Юність», Верхня Білка/«УГВ-Сервіс», П'ятничани).

4 забиті м'ячі – Назар ЦЮПКА (ФК «Миколаїв»), Андрій ШАКАЛЕЦЬ («Тартак», Підбуж), Юрій РАДЕЛИЦЬКИЙ (УФК «Карпати U-17», Львів), Максим ЗАБЛОЦЬКИЙ («Сокіл», Великі Глібовичі), Олег СТЕНЬ («Гірник», Новояворівськ), Назар КІТ («Львів U-19»), Олексій ЛИТОВЧЕНКО («Нива», Тернопіль), Богдан АДАМ («Юність», Верхня Білка), Назар ПРОЦИК («Агрон-ОТГ», Тернопільська обл.).

5 забитих м'ячів – Назар МАЛЕЦЬКИЙ (ФК «Самбір»), Микита ШАРАБУРА («Максимус», Львів), Артур ТЕМІРОВ («Фенікс-Стефано», Підмонастир).

6 забитих м'ячів – Віталій ПАТУЛЯК («Фенікс-Стефано» (Підмонастир), «Максимус» (Львів), Богдан ІВАНЧЕНКО (ФК «Самбір»), Тарас ГІРСЬКИЙ («Cтарт» (Зимна Вода), «Босота» (Чорнушовичі), Віктор БАРАБАШ (СКК «Демня»), Ігор БАЛУХ (ФК «Миколаїв»), Костянтин ДЕРЕВЛЬОВ («Юність», Верхня Білка), Назар СЕНИШИН (ФК «Миколаїв»/«Старт», Зимна Вода).

7 забитих м'ячів – Святослав ЗУБАР (СКК «Демня»).