Арбітри готуються до сезону-2019

24.03.2019 13:12

У лекційному залі спорткомплексу «Скіф» відбувся традиційний дводенний (22-23-го березня) навчально-методичний семінар арбітрів та спостерігачів арбітражу Федерації футболу Львівської області.

Перший заступник Голови ФФЛ Ярослав Грисьо передав учасникам семінару вітання від керівника Львівської обласної федерації футболу Олександра Шевченка, наголосивши, що рівень арбітражу на Львівщині повинен щоразу покращуватися, оскільки наш регіон перебуває на провідних ролях в українському футболі.
Виконавчий директор ФФЛ Степан Понайда ознайомив усіх зі схемою, за якою цьогоріч проходитимуть футбольні змагання, повідомивши, що за ініціативи президентів футбольних клубів Прем’єр-ліги збільшено суму компенсації витрат на харчування арбітрів, спостерігачів арбітражу, делегатів матчу, яку виплачують команди-учасниці обласних змагань за проведення домашніх поєдинків чемпіонату, першості та Кубку Львівської області.

Відтепер у Прем'єр-лізі ця сума становитиме 3,5 тисячі гривень, у Першій – 2,4 тисячі гривень, у Другій – 2 тисячі гривень, у Третій лізі – 1,3 тисячі гривень. Відповідно збільшується відповідальність рефері.
Голова Комітету арбітрів Федерації футболу Львівської області Андрій Шандор розповів інформаційному центру ФФЛ, що в перший день семінару розглянули аспекти, в яких найчастіше помилялися арбітри – гру рукою і позбавлення суперника очевидної гольової можливості та перспективної атаки. Наступного дня представники футбольної Феміди здавали тестування на знання правил гри, зокрема відеотестування.


Зі слів Андрія Арпадовича, в порівнянні з минулим роком суттєво збільшилася загальна оцінка рівня знань рефері правил футболу. Цього вдалося досягти завдяки регулярному проведенню для них відповідних навчальних семінарів. Також значну увагу приділено таким моментам як положення поза грою та командна робота арбітрів.


Тепер у суботу, 6-го квітня, представників футбольної Феміди Львівщини чекає екзамен із фізичної підготовки. Місце і час його проведення повідомимо на нашому сайті згодом.