РУХ (ВИННИКИ) – переможець LVIV JUNIOR CUP серед команд 2009 р.н.

24.03.2019 19:08

РУХ (ВИННИКИ) – переможець 

LVIV JUNIOR CUP серед команд 2009 р.н.

Група «А»

  1. «Рух-1» Винники
  2. «Скала-2» Моршин
  3. «Галичина-2» Львів

Група «Б»

  1. ФК «Львів»
  2. «Рочин ДЮСШ» Червоноград
  3. ФК «Янів» Івано-Франкове

Група «В»

  1. «Галичина-1» Львів
  2. СДЮШОР-4 Львів
  3. ФК «Самбір»

Група «Д»

  1. «Леви» Львів
  2. «Скала» Моршин
  3. «Лідер» Червоноград

22 березня – п’ятниця 

Стадіон «Сокіл 

Рух-1» Винники - «Галичина-2» Львів 3:2

     ФК «Львів» - ФК «Янів» Івано-Франкове 0:0

     «Галичина-1» Львів - СДЮШОР-4 Львів 7:0

      «Леви» Львів – «Скала» Моршин 0:6

      «Скала-2» Моршин – «Галичина-2» Львів 0:5

      ФК «Янів» Івано-Франкове – «Рочин ДЮСШ» Червоноград 1:0

      СДЮШОР-4 Львів – ФК «Самбір» 2:2

      «Леви» Львів – «Лідер» Червоноград 1:3 

      «Рух-1» Винники - «Скала-2» Моршин 4:0

     «Рочин ДЮСШ» Червоноград - ФК «Львів» 2:0

     ФК «Самбір» - «Галичина-1» Львів 1:2

     «Скала» Моршин - «Лідер» Червоноград 0:2 

     Турнірні таблиці

     Група "А"

     1. Рух Винники - 6 очок;  

     2. Галичина-2 Львів - 3 очки;

     3. Скала-2 Стрий - 0 очок.

     Група "Б"

     1. Янів І.Франкове - 6 очок;

     2. Рочин Соснівка - 3 очки;

     3. ФК Львів - 1 очко.

     Група "В"

     1. Галичина-1 Львів - 6 очок;

     2. ФК Самбір - 1 очко;

     3. СДЮШОР-4 Львів - 1 очко.

     Група "Д"

     1. Лідер Червоноград - 6 очок;

     2. Скала Стрий - 3 очки; 

     3. СК Леви Львів - 0 очок.

     Матчі за 9-12 місце

     ФК Львів - Скала-2 Стрий 4:0

     СДЮШОР-4 Львів - СК Леви Львів 0:2

     Матч за 11 місце

     СДЮШОР- 4 Львів - Скала-2 Стрий 2:1

     Матч за 9 місце

     ФК Львів - СК Леви Львів 0:0, п.3:2

     Матчі за 5-8 місце

     Галичина-2 Львів - Рочин ДЮСШ Червоноград 1:4

     ФК Самбір - Скала Стрий 1:1, п. 3:4

     Матч за 7 місце

     Галичина-2 Львів - ФК Самбір 1:3

     Матч за 5 місце

     Рочин ДЮСШ Червоноград - Скала Стрий 0:5

     1/2 фіналу

     Рух Винники - СФК Янів І.Франкове 2:0

     Галичина-1 Львів - Лідер Червоноград 0:1

     Матч за 3 місце

     Янів І.Франкове - Галичина-1 Львів 0:2

     ФІНАЛ

     Рух Винники - Лідер Червоноград 3:0