Дівчата «Янтарочки» – тріумфатори Першої ліги України!

05.04.2019 15:54

Футболістки новояворівської «Янтарочки» під керівництвом тренера Зеновія Писюри і голови Комітету жіночого футболу ФФЛ Мирослава Дороша виграли фінал чемпіонату Першої ліги України з футболу серед дівочих команд WU-16, матчі якого проходили в Умані на Черкащині.

Переможний гол у вирішальному поєдинку з харківським «Житлобудом-1 КДЮСШ №8» забила вихованка львівського футболу Надія Іванченко. Голкіпер команди-суперника відбила її удар із 30-ти метрів, після чого Надя підхопила м'яч і відправила його в сітку воріт – 1:0!

Загалом наші красуні забили в цих змаганнях 10 голів, жодного разу не пропустивши у власні ворота. Катерину Боклач із «Янтарочки» визнали найкращим воротарем чемпіонату, а її партнерку по команді Ірину Кіщак – кращою нападницею.

На шляху до фіналу гравчині з Новоявояворівська здобули 3 «сухі» перемоги над опонентками. Спершу «янтарочки» завдяки влучному удару Надії Іванченко зі штрафного у першій 45-хвилинці здолали ровесниць із харківського «Житлобуду-2», а потім розгромили суперниць із Закарпатської області – 3:0 (забитими м'ячами відзначилися Надія Іванченко та Ірина Кіщак – двічі) та «Ладомира» з Володимира-Волинського – 4:0 (по 2 голи забили Ірина Кіщак і Дарія Рудь). До слова, команди грали два тайми по 25 хвилин.

Таким чином наші дівчата вибороли право впродовж 22-26-го квітня позмагатися в Миколаєві за нагороди з командами Вищої ліги України.

Федерація футболу Львівської області вітає наших дівчат із вагомим досягненням і бажає їм успіху в наступних матчах!