2-ий тур Прем’єр-ліги-2019. Он-лайн

14.04.2019 16:00

До вашої уваги текстова он-лайн трансляція поєдинків другого туру чемпіонату найсильнішої аматорської футбольної ліги Львівської області.

«Юність» (Верхня Білка) – ФК «Миколаїв» 2:1
Юнаки: 1:0.

У центральному матчі на стадіоні в Нижній Білці звітного туру зустрічаються чемпіони Львівської області останніх двох років.

Гості впевнено розпочали матч і вже встигли показати зуби під час активних дій в атаці. Близьким до того, аби відкрити рахунок були нападники "Миколаєва" Ігор Балух і Назар Цюпка, однак їм не вистачило везіння для взяття воріт.

Чимало боротьби на футбольному полі.

Ніким не прикритий новачок "Юності" Омар Набізада перед самісінькими воротами небезпечно пробив головою після прострілу Івана Гаврушка з флангу голкіпер Мар'ян Бурмас урятував миколаївців.

Назар Цюпка забив із пенальті 0:1. Арбітр призначив 11-метровий штрафний удар за те, що воротар "білок" Андрій Жук у власній карній площі збив Ігоря Балуха.

Команди обмінялися гострими контрвипадами: небезпечно пробивали Олег Панасюк та Назар Цюпка – в обох епізодах виручили воротарі.

Емоції закипають як на футбольному полі, так і на трибунах серед уболівальників.

Цей поєдинок цілком виправдовує статус центрального. Справжній бойовий футбол показують футболісти.

Незадовго до свистка на перерву Олег Шептицький ударом головою після навісу Гаврушка зрівняв рахунок, забивши гол у роздягальню 1:1.

У другому таймі Ярема Каваців небезпечно пробив головою – кулястий просвистів над поперечиною.

"Миколаїв" залишається в меншості. Грубо зіграв капітан миколаївського футбольного клубу Григорій Коваль, за що він отримав другу жовту картку.

Наразі друга 45-хвилинка проходить у боротьбі.

Зазначимо, що цей поєдинок викликав чималий ажіотаж – на трибунах зібралося чимало шанувальників футболу.

Маючи чисельну перевагу "білки" тиснуть на суперника, однак підопічні Віталія Пономарьова не лише його витримують, а й пробують грати на зустрічних курсах.

Не витримала оборона гостей. Олег Шептицький замкнув головою передачу Віталія Романюка, котрий вийшов на заміну 2:1.

Матч завершено. Команда з Верхньої Білки здобула вольову перемогу.

СКК «Демня» – ФК «Львів-Сокіл» (Борщовичі) 8:0
Юнаки: 1:1.

На 20-ій хвилині хлопці з Демні повели в рахунку. Олег Лашин пробив без шансів для воротаря 1:0.

Після подачі Степана Гірського 3-ій гол у цьому чемпіонаті забив Юрій Голубка 2:0.

Господарі громлять свого суперника. Влучними ударами головою відзначилися Святослав Зубар та Олег Шандра 4:0.

У другому таймі Юрій Голубка оформив дубль  5:0.

У підсумку демнянці знищили хлопців із Борщовичів із рахунком 8:0. Забивали також Тарас Демків, Віктор Барабаш та Ярослав Писько.

ФК «Мостиська» – ФК «Самбір» 2:2
Юнаки: 1:0.

Під час однієї з атак гості виходять уперед – екс-гравець "Мостиської" Михайло Кіт-Копиляк головою замкнув передачу партнера з флангу.

Андрій Дева, отримавши пас від досвідченого Максима Козирєва відновив рівновагу.

Після першого тайму нічия 1:1.

У другому таймі Андрій Дева оформив дубль, головою замкнувши флангову передачу Маркіяна Леська.

Але недовго раділи вболівальники ФК "Мостиська", адже на дубль Деви дублем відповів Кіт-Копиляк, скориставшись помилкою голкіпера 2:2.

Звучить фінальний свисток.
ЛСК «Погонь» (Львів) – «Юність» (Гійче) 1:1
Юнаки: 2:1.

Два хороші моменти в першому таймі мала "Погонь", але надійно зіграв воротар колективу з Гійчого.

Загалом рівна гра.

Після перерви особливих змін не відбулося. Команди обмінюються напівмоментами.

"Погонь" заробила пенальті, яке реалізував Олег Яценко.

Але в компенсований час гості зрівняли (забив Зеновій Яворський) 1:1.

Із таким рахунком матч завершився.

МФК «Галичина» (Дрогобич) – «Гірник» (Новояворівськ) 0:0
Юнаки: 4:1.

Перший серйозний момент у матчі створили господарі. Гравець "Галичини" пробив із кута воротарського майданчика   голкіпер "Гірника" виручив свою команду.

На 28-ій хвилині Олег Стень обікрав захисника в чужій штрафній, віддав пас Остапу Пульківу, той пробив, м'яч від захисника потрапив до Олега Коцовського, котрий пробив вище цілі.

Голкіпер господарів із труднощами перевів м'яч на кутовий після пострілу Богдана Фостаковського і рикошету від захисника.

У другій половині зустрічі цілковита перевага гостей. Але поки що без моментів.

На 80-ій хвилині голкіпер "Галичини" витягнув удар Олега Павліва з-під поперечини.

Матч завершився нульовою нічиєю.

«Фенікс-Стефано» (Підмонастир) – «Енергетик-Рочин» (Добротвір) 3:1
Юнаки: 1:1.

Підмонастирці володіють ініціативою, але поки що без гострих моментів.

На 36-ій хвилині Віталій Патуляк замкнув передачу Артура Темірова на ближню стійку 1:0.

Згодом Теміров поцілив у поперечину.

У середині другого тайму Максим Соляник пробив зі 17-ти метрів – м'яч від стійки залетів у ворота.

Невдовзі Віталій Патуляк оформив дубль 2:1.

У компенсований час Мар'ян Слобода закріпив перемогу "феніксів"  3:1.

«Думна» (Ременів) – «Локомотив» (Рава-Руська) 3:3
Юнаки: 2:3.
"Залізничники" забивають. Гравець "Локомотива" Павло Вивроцький парашутом перекинув м'яч через голкіпера.

Невдовзі Роман Личак із пенальті забив своїй колишній команді 0:2. Це пенальті арбітр призначив за те, що господарі у власній штрафній площі збили Романа Пштира.

Перед перервою ременівці один гол відквитали з району 11-метрової позначки влучно в дальній від голкіпера лівий кут пробив Микола Малецький 1:2.

У другому таймі арбітр не зарахував гол гравця "Локомотива" Романа Пштира, зафіксувавши положення поза грою.

Упродовж декількох хвилин ременівці перевернули все догори дригом, вийшовши вперед: забивали Роман Василина та Володимир Поліванов 3:2.

На заключних хвилинах зустрічі гості таки зрівняли рахунок: Володимир Галич реалізував вихід один на один із голкіпером 3:3.

Звітний поєдинок завершився бойовою мировою.