Прикра невдача львів'янок

18.04.2019 11:26

У перенесеному матчі 15-го туру чемпіонату Вищої ліги України серед жіночих команд футболістки професіонального футбольного клубу «Львів» мінімально поступилися опоненткам із Володимира-Волинського.

«Ладомир» (Володимир-Волинський) – ПФК «Львів» 2:1
Голи: Гірин (23; 25) – Петрик (72, пен)
«Львів»: Славич, Лукач, Ольховська, Головко (Сена, 39), Зезюкіна, Перейра, Яруш, Петрик, Куп’як, Амброзіо, Рібейро (Галан, 55)
У середині першого тайму наші дівчата впродовж 3-ох хвилин двічі пропустили. Вікторія Гірин скористалася помилками центральних оборонців команди Сергія Сапронова й оформила дубль.

Після перерви львів’янки вийшли на футбольне поле більш зібраними і скоротили відставання в рахунку. Анна Петрик утекла від опонентки, ввійшла до штрафної площі, де проти неї порушили правила. Постраждала впевнено реалізувала пенальті – 2:1, повідомляє інформаційна служба ПФК «Львів».

Заключні 15 хвилин протистояння пройшли за тотальної ігрової переваги наших красунь, проте не вистачало точного завершального удару. Найкращий шанс урятувати львівську команду від несприятливого результату мала Тамара Сена, котра вийшла на побачення з воротарем, однак у вирішальний момент пробила повз ворота.

У суботу, 20-го квітня, жіноча команда ПФК «Львів» у Добротворі зіграє матч 13-го туру чемпіонату України з уманськими «Пантерами». Цей поєдинок розпочнеться о 17:00.