3-ій тур Прем'єр-ліги Львівщини-2019. Он-лайн

20.04.2019 14:56

До вашої уваги текстова он-лайн трансляція поєдинків третього ігрового дня чемпіонату найсильнішої аматорської футбольної ліги Львівської області.

«Енергетик-Рочин» (Добротвір) – ФК «Мостиська» 1:0
Юнаки: 0:2.
Першими в суботу о 15:00 розпочали дорослі команди Добротвора та Мостиської.

На 10-ій хвилині Максим Дрига прямим ударом із кутового у стилі Валерія Лобановського ("сухим листом") вивів "енергетиків" уперед – 1:0. Красень-гол! Це треба бачити.

Наразі на футбольному полі точиться боротьба. Перший тайм пройшов за переваги господарів.

Друга половина зустрічі пройшла в непоступливій боротьбі, але без суттєвих загострень.

Добротвір здобуває першу перемогу цього чемпіонату і першу домашню за довгий час!

ФК «Самбір» – «Юність» (Верхня Білка) 0:0
Юнаки: 2:1.

Гості заволоділи ініціативою і шукають ключі до воріт суперника.

Голкіпер "Самбора" Ігор Явірський урятував свою команду після небезпечного удару Володимира Федоріва.

Господарі більше часу проводять в обороні.

Самбірчани відвели гру від своїх воріт. Нападник самбірського колективу Богдан Іванченко пробив вище цілі.

Помилилися оборонці "Самбора", однак Олег Шептицький з убивчої позиції не використав свій момент.

Наприкінці першого тайму "білки" загострили гру, однак хлопці Андрія Габ'яна зацементували власну оборону. Наразі без голів. Команди відпочивають.

Перша половина другого тайму проходить за тим же сценарієм, що і до перерви. Футболісти з Верхньої Білки атакують, а їхні опоненти надійно захищаються.

Гравець "Самбора" Ігор Леськів вирвався на оперативний простір, проте пробив вище воріт.

Самбірчани активізувалися і заробили штрафний на лінії карної площі. Богдан Іванченко пробив – захисники "Юності" перевели м'яч на кутовий.

Матч завершився нульовою мировою. Це третя поспіль нічия "Самбора", але цього разу з чинним чемпіоном Львівської області.

«Юність» (Гійче) – «Фенікс-Стефано» (Підмонастир) 0:2
Юнаки: 2:1.

У першій половині першої 45-хвилинки чимало боротьби в центрі футбольного поля без гострих моментів.

Незадовго до свистка на перерву під час боротьби у штрафній площі господарів гравець команди з Підмонастиря Степан Слобода з носка потужно зарядив у ворота 0:1.

"Фенікси" залишаються в меншості, оскільки футболіст підмонастирського колективу Олег Калуцький отримав друге попередження.

Перед цим небезпечно, щоправда, повз ворота головою пробивав гравець "Юності" Олег Максимик. У другому таймі гійченці перехопили ініціативу.

Однак "крилаті" навіть у меншості змогли подвоїти свою перевагу. Гості організували стрімку контратаку, під час якої господарі збили опонента у власному карному майданчику. Капітан "феніксів" Ростислав Михальчук реалізував пенальті.

4 хвилини компенсував рефері.

У підсумку підмонастирці в меншості здобули перемогу в непростому поєдинку з гійченцями 0:2.

«Гірник» (Новояворівськ) – СКК «Демня» 1:2
Юнацькі склади цих команд зіграють у понеділок, 22-го квітня, о 17:00 на стадіоні в Новояворівську.

На 8-ій хвилині нападник "Демні" Юрій Голубка пробив зі штрафного повз ворота.

Демня грає на контратаках. В одній із них вони забивають.

Руслан-Роман Майовецький прострілив із флангу, голкіпер "Гірника" відбив м'яч на Володимира Гудиму, той влучив в Юрія Голубку, від якого шкіряний залетів у ворота.

Голкіпер "Демні" витягує кулястого з кута після удару Олега Мацелюха в падінні через себе.

Після розіграшу кутового Остап Пульків пробив вище воріт.

Парадоксально, що в першому таймі "гірники" переграли суперника за загальною кількістю ударів, ударами у площину воріт та кутовими. Але в рахунку веде Демня.

На стартових хвилинах другої половини зустрічі демнянці подвоїли свою перевагу. Знову результат дав правий фланг. Руслан-Роман Майовецький пробив, а голкіпер "Гірника" Віталій Мудрак відбив на Володимира Гудиму, котрий зробив рахунок 0:2.

Яскрава гра в Новояворівську. Голкіпери обох команд раз за разом виручають. Демня ближча до 3-го забитого м'яча.

На 86-ій хвилині "гірник" Богдан Фостаковський скористався помилкою голкіпера "Демні" Назарія Лазарського і відквитав один м'яч 1:2.

Саме з таким рахунком поєдинок завершився.

«Локомотив» (Рава-Руська) – ЛСК «Погонь» (Львів) 2:1
Юнаки: 1:0.

Перший небезпечний момент на 22-ій хвилині створили гості. Юрій Кісільовський вийшов віч-на-віч із воротарем – стаж воріт "Локомотива" Анатолій Коваленко кінчиками пальців перевів шкіряного на кутовий.

"Залізничник" Павло Вивроцький пройшов уздовж лінії штрафної площі і пробив у дальній кут воріт стійка!

На старті другої 45-хвилинки Тарас Гірський пробив із кута воротарського майданчика під поперечину 1:0.

Львів'яни збили у власній штрафний площі Тараса Гірського, за що арбітр призначив пенальті. Вирок з 11-метрової позначки реалізував Роман Личак 2:0.

Невтомний Гірський із лівого флангу навісив у центр штрафної площі "Погоні", де Павло Вивроцький зі 7-ми метрів пробив у руки голкіперові.

Гравець "Погоні" Тарас Пецків ударом із 2-ох метрів після вкидання ауту зробив рахунок 2:1.

Звучить фінальний свисток.

Матч 3-го туру чемпіонату Прем'єр-ліги Львівської області ФК «Миколаїв» – МФК «Галичина» (Дрогобич) відбувся в четвер, 18-го квітня (юнаки: 4:0, дорослі: 5:0).

Іще один поєдинок звітного туру відбудеться в неділю, 21-го квітня, на стадіоні в Ременові, де місцева «Думна» прийматиме ФК «Львів-Сокіл» (Борщовичі). Юнаки стартують о 14:00, дорослі розпочнуть о 16:00.