Прикра поразка «Львова»

24.04.2019 19:20

Львів'яни поступилися у 3-му поспіль матчі чемпіонату української Прем'єр-ліги, пропустивши на заключних хвилинах матчу від «Зорі».

«Зоря» (Луганськ) – ПФК «Львів» 2:1
Голи: Будківський (58); Караваєв (90+1, пен.) – Бруно (42)
«Львів»: Бандура, Вісенте, Парамонов, Адам'юк, Воронін, Борзенко, Сабіно (Шина, 59), Мартан, Алваро (Педро, 54), Пернамбуко (Насонов, 72), Бруно
Львів'яни відкрили рахунок незадовго до свистка на перерву: найкращий бомбардир колективу зі Львова Бруно Дуарте відправив кулястого в дальній кут воріт після подачі партнера зі штрафного – 0:1. Це перший гол «синьо-золотих левів» у ворота луганців цього сезону.

На старті другої 45-хвилинки господарі завдяки влучному удару Пилипа Будківського відновили рівновагу – 1:1. А в компенсований час вони вирвали перемогу Олександр Караваєв реалізував пенальті, яке арбітр призначив за гру рукою Вадима Парамонова у власній штрафній площі.

В наступному турі, в неділю, 28-го квітня, підопічні Богдана Блавацького на стадіоні «Україна» прийматимуть київське «Динамо».