Кубкова нічия «Демні»

24.04.2019 19:37

У першому матчі півфіналу Кубку України серед аматорів cезону 2018/2019 футболісти з Миколаївського району Львівщини розписали на власному полі мирову з чинним чемпіоном Київщини.

СКК «Демня» (Львівська обл.) – «Авангард» (Бзів, Київська обл.) 1:1
Голи: Петрівський Тарас (6) – Дарда Андрій (85)
«Демня»: Лазарський Назарій, Багдай Роман, Гусак Мирослав, Петрівський Тарас, Павлюх Іван, Гірський Степан, Лашин Олег (Гудима Володимир, 81), Шандра Олег, Зубар Святослав, Майовецький Руслан-Роман (Барабаш Віктор, 57), Голубка Юрій (Писько Ярослав, 88)
Головний тренер: Руслан Брунець
«Авангард»: Товт Андрій, Леонідов Олег (Ярмак Євген, 17), Миколайчук Олег, Смалько Андрій, Анатолій, Дорофеєв Сергій, Кондратюк Петро (Балацький Денис, 72), Дарда Андрій, Шваб Володимир (Алефіренко Юрій, 61), Панфілов Сергій (Зелді Сергій, 83), Сомов Іван
Головний тренер: Сергій Карпенко
Попередження: Петрівський (10); Голубка (81) – Шваб (34); Дорофеєв (55); Балацький (74); Товт (90+5)
Господарі зі стартових хвилин заволоділи ініціативою. Після подачі Святослава Зубара з кутового нападник «Демні» і наразі кращий бомбардир чемпіонату Прем'єр-ліги Львівщини Юрій Голубка пробив по воротах – голкіпер «Авангарда» відбив м'яч, а екс-гравець львівських «Карпат» Тарас Петрівський добив шкіряного у ворота – 1:0. Надалі гра вирівнялася і на деякий час заспокоїлася. Загалом перша половина зустрічі пройшла за мінімальної переваги демнянців.

Початок другої 45-хвилинки ознаменувався чималою кількістю боротьби на футбольному полі. Юрій Голубка пробив із 20-ти метрів – м'яч пройшов поряд зі стійкою. В одному епізоді футболіст команди з Київської області Сергій Панфілов поцілив у поперечину, а в середині тайму гості ударом зі штрафного майданчика зрівняли рахунок – 1:1 (відзначився Андрій Дарда).

Тож тепер усе вирішиться в середу, 1-го травня, в матчі-відповіді на Київщині. В іншій півфінальній зустрічі аматорського Кубку України ФК «Вовчанськ» із Харківщини переміг удома ФК «Дніпро» з однойменного міста.