«Янтарочки» в четвірці кращих!

25.04.2019 15:32

У матчі за 3-тє місце чемпіонату Вищої ліги України серед дівочих команд WU-16 на стадіоні в Миколаєві футболістки новояворівської «Янтарочки» мінімально поступилися «Ліцею» з Костополя Рівненської області.

Цей поєдинок завершився з рахунком 2:1 на користь колективу з Рівненщини. До середини першого тайму наші дівчата «горіли» 0:2, але на 37-ій хвилині Ілона Конопацька скоротила відставання в рахунку до мінімуму.

На груповому етапі гравчині з Новояворівська поступилися 0:2 доволі міцній збірній Вінницької області і здолали ровесниць із чернігівської «Юності» – 2:0 (голи забивали Ілона Конопацька та Надія Іванченко), посівши другу сходинку в групі серед 4-ох колективів.

Загалом цього року в національній першості з футболу серед дівчат до 16-ти років у Вищій лізі взяли участь 6 кращих команд за підсумками виступів у сезоні 2018-го року, а також дві кращі команди, які цьогоріч змагалися у першому дивізіоні (серед них і «Янтарочка», яка нещодавно виборола «золото» Першої ліги України).

Хоча наші красуні, яких до змагань готували тренер Зиновій Писюра і голова Комітету жіночого футболу Федерації футболу Львівської області Мирослав Дорош, і не здобули медалей у Вищій лізі, вони боролися на кожному клаптику футбольного полі і гідно представили Львівщину на всеукраїнському рівні. До слова, футболістку «Янтарочки» Оксану Геник визнано найкращою захисницею цих змагань.