ЛОАФ КОЛОС. ДРУГА ТА ТРЕТЯ ЛІГА

13.05.2019 10:09

ЛОАФ КОЛОС. 

ДРУГА ТА ТРЕТЯ ЛІГА

Субота, 11-те травня

14:00, Винники

«Жупан» (Винники) – «Шпиль» (Шпильчина) 1:1

Стадіон: імені Богдана Маркевича. 150 глядачів

Голи: Ільків Андрій (44) - Бойкович Віктор (10)

Арбітр: Володимир Міняйло. 

Асистенти арбітра: Богдан Грисьо, Андрій Чулик. 

Спостерігач арбітражу: Орест Файда.

"Жупан" - Хамуляк Петро, Петрів Юрій, Вергун Юрій (Дмитрух Назар,73), Шкраба Маркіян, Суль Петро, Яковчук Ігор (Ільків Андрій,11; Мельнічек Володимир,90), Куцій Тарас, Мартиняк Юрій, Гутник Остап (Павлентій Остап,70), Романюк Роман (Труш Юрій,83), Новак Віталій (Мех Ярослав,70)

"Шпиль" - Савич Назар, Мелешко Іван (Фостик Богдан,78), Наконечний Петро (Кіт Андрій,53), Гнатківський Мар'ян, Демчишин Роман, Машталір Володимир (Когут Богдан,60), Кадюк Василь (Суровий Юрій,71), Галамага Олег, Павлів Остап, Витак Ігор (Рак Назар,57), Бойкович Віктор

Попередження: Петрів Юрій (17), Хамуляк Павло (75), Суль Петро (79)


«Ураган» (Перемишляни) – «Янів-Шипшина» (Івано-Франкове) 2:2 

Стадіон: імені Богдана Маркевича. 160 глядачів

Голи: Бовт Андрій (8,52) - Деда Мирослав (68-пен.), Середа Олег (89)

Нереалізовані пенальті: Іваськів Микола (21,воротар), Баран Ярослав (42,воротар) 

Арбітр: Андрій Чулик. 

Асистенти арбітра: Сергій Пашковський, Олександр Химич. 

Спостерігач арбітражу: Орест Файда

"Ураган" - Фірман Юрій (Березка Богдан,50), Руднік Михайло, Гриник Назар, Костів Андрій (Дикий Олег,58), Сікорський Юрій, Іваськів Микола, Миць Богдан, Баран Ярослав, Бордун Богдан, Бовт Андрій, Боднар Віталій М. (Краєвський Ігор,87)

"Янів-Шипшина" - Юрчак Ігор, Кобзюк Тарас, Петрашик Ярослав, Крив'як Василь (Жук Микола,90), Деда Мирослав, Уманець Андрій, Боровець Рустам, Котловий Микола, Крилошанський Назар (Кучма Олег,64), Лесів Роман (Середа Олег,46), Вдовіченко Іван (Кухтик Володимир,46)

Попередження: Петрашик Ярослав (23), Деда Мирослав (23), Сікорський Юрій (50), Березка Богдан (65), Руднік Михайло (75), Гриник Назар (82)


Неділя, 12-те травня

КСК «Берездівці» – «Кохавинка» (Гніздичів) 2:1

Стадіон «Галичина» Н.Розділ

Арбітр: Борис Гребінь. 

Асистенти арбітра: Роман Піпа, Остап Петріца. 

Спостерігач арбітражу: Василь Тарнавський.


«Датський текстиль» (Сокаль) – ФК «Синьковичі» 3:1

Стадіон «Сокіл» Сокаль.

Голи: Прихідько Василь (14), Залога Назарій (73), Матвеєв Сергій (85) – Барчишин Григорій (30)

Арбітр: Андрій Лютий

Асистенти арбітра: Руслан Левицький, Роман Фредина

Спостерігач арбітражу: Анатолій Тищенко.


«Легінь» (Брюховичі) – «Лео-Кераміка» (Львів/Неділиська) 4:0

Стадіон «НТБ Карпати». 150 глядачів

Голи: Пилюх Богдан (2), Котюк Максим (75,84,87)

Арбітр: Олександр Кальонов. 

Асистенти арбітра: Іван Гушак, Данило Кусень. 

Спостерігач арбітражу: Андрій Кузик.

«Легінь» - Марчук Андрій, Вербещук Роман, 


«Карпати» (Турка) – ФК «Вовчатичі» 1:0

Стадіон «Карпати» Турка.

Гол: Горбей Олександр (48)

Арбітр: Руслан Хомин. 

Асистенти арбітра: Степан Лужецький, Орест Дуцяк. 

Спостерігач арбітражу: Василь Кобільник.


«Динамо-Сокіл» (Рясне-Руське) – «Сокіл» (Великі Глібовичі)

Стадіон «Сокіл» Р.Руське

Арбітр: Ігор Ковальчук. 

Асистенти арбітра: Ярослав Сторожук, Ігор Процик. 

Спостерігач арбітражу: Богдан Мудрий.


«Стрілець» (Стрілки) – «Бори» (Бориничі) 3:2

Стадіон с. Стрілки.

Голи: Попіль Володимир (4), Давидов Денис (17), Брилич Роман (20) – Дейнега Михайло (30), Іляш Володимир (37)

Арбітр: Сергій Лукач. 

Асистенти арбітра: Ігор Юзьв'як, Микола Бобак. 

Спостерігач арбітражу: Зенон Бринич.


ФК «Новий Яричів/Руданці» – «Карпати» (Кам'янка-Бузька) 1:1

Стадіон ФК Яричів. 200 глядачів

Голи: Бідак Юрій (28) – Павлик Володимир (45)

Арбітр: Роман Холявко. 

Асистенти арбітра: Ігор Гудзь, Дмитро Любінець. 

Спостерігач арбітражу: Мирон Молочій.

«Н.Яричів/Руданці» - Федишин Володимир, Когут Володимир, Поплавський Василь, Папроцький Назар (Навроцький Назар,52), Мацюра Василь, Стегніцький Павло (Саламаха Артур,61), Суслов Микола, Таратула Ігор (Кіржецький Юрій,52), Горін Юрій (Волянюк Андрій,52), Цвик Володимир, Бідак Юрій (Задорожний Віталій,87)

«Карпати» - Штибель Віталій, Журавчак Тарас, Слівінський Тарас, Фецич Ігор, Луківський Тарас (Маліновський Василь,46), Кравець Ростислав, Чабан Андрій (Фамуляк Назар,70), Ковалевський Роман, Шиц Микола, Павлик Володимир, Громоздов Василь


«Тартак» (Підбуж) – ФК «Пустомити» 2:0

Стадіон с. Підбуж

Голи: Шакалець Андрій (80), Шакалець Роман (89)

Арбітр: Ігор Кахнич. 

Асистенти арбітра: Андрій Мазуранчик, Ігор Бедрій. 

Спостерігач арбітражу: Роман Брандибура.

«Тартак» - Цісельський Любомир, Юрчак Назар, Дяк Тарас, Петришин Роман, Галясовський Василь, Кекош Микола, Андруневчин Назар (Петричкович Андрій,65), Андруневчин Роман (Шакалець Роман,46), Мікляш Андрій (Грущак Тарас,87), Шакалець Андрій, Цанько Олег

«Пустомити» - Лейбюк Ігор, Стецюк Тарас, Брода Віталій, Залуцький Дмитро, Рокошевський Тарас (Кашицький Андрій,75), Ганущак Василь (Романина Тарас,52), Пилипець Тарас, Куц Василь (Лалак Андрій,64), Лейбюк Даниїл, Кісь Ігор (Андрушко Назарій,46), Жолква Орест


«Шахтар» (Острів) – «Галичина» (Великий Дорошів) 4:1

Стадіон «Шахтар» Червоноград. 250 глядачів

Голи: Дитюк Сергій (52,69), Кожанов Роман (54), Маркусь Данило (90+1) – Сусь Микола (86)

Арбітр: Андрій Лютий. 

Асистенти арбітра: Руслан Левицький, Роман Фредина

Спостерігач арбітражу: Анатолій Тищенко.

«Шахтар» - Медвідь Богдан, Контура Павло, Піх Сергій, Тимчак Іван, Чорний Віталій, Семків Андрій (Маркусь Юрій,68), Кожанов Роман (Лазаркевич Іван,80), Маркусь Володимир (Маркусь Мар`ян,86), Дитюк Сергій, Гремента Іван, Троць Віталій (Маркусь Данило,76)

«Галичина» - Шкробут Олег, П`єц Маркіян (Сметана Олег,54), Пукало Мар`ян, Жук Дмитро, Кузь Олег, Макара Олег, Сусь Микола, Вовк Володимир (Пруч Сергій,84), Качор Максим (Завадецький Тарас,54), Жук Максим (Належатий Маркіян,60), Гнатишин Віталій (Руснак Іван,56)