ПЕРША ЛІГА. ДОРОСЛІ СКЛАДИ. Протокольні дані

13.05.2019 10:15

ПЕРША ЛІГА. 

ДОРОСЛІ СКЛАДИ. 

Протокольні дані

9 травня

ФОК «Городок» – СК «Нафтовик» (Борислав). 1:1

Стадіон «Колос» Городок. 200 глядачів.

Голи: Крушельницький Юрій (28) – Балюх Владислав (60).

Арбітр: Андрій Наконечний. 

Асистенти арбітра: Володимир Міняйло, Павло Кравчук. 

Спостерігач арбітражу: Степан Понайда.

ФОК «Городок» - Прохира Олег, Зворський Роман, Садовський Богдан, Карапінка Юрій (Лой Юрій, 56), Муха Юрій (Брузьо Дмитро, 76), Попович Андрій, Лубко Іван, Ганушевський Андрій, Михалів Олег, Крушельницький Юрій, Гринич Назар (Федорович Дмитро,40).

СК «Нафтовик» Борислав – Голубіцький Василь, Пуровець Владислав, Шевченко Ярослав (Дзюма Олег, 69), Гнатюк Ростислав, Мельникович Василь, Мосевич Віталій, Сачко Роман, Балюх Владислав, Притула Денис (Свідзінкий Ігор, 52), Емаєв Євген,  Дубик Анатолій (Шутяк Олександр, 90+3).


«Газовик-Хуртовина» (Комарно) – «Сокіл» (Золочів). 3:1

Стадіон «Газовик» Комарно. 250 глядачів.

Голи: Дудок Остап (37, 60), Самотіс Олег (90+3) – Сенишин Святослав (24).

Арбітр: Юрій Пилипів. 

Асистенти арбітра: Юрій Суряк, Олег Федьків. 

Спостерігач арбітражу: Михайло Сидор.

«Газовик-Хуртовина» Комарно – Стріжик Петро, Крилов Андрій (Кардаш Андрій, 77), Андрушко Іван, Гнатів Володимир, Саприка Роман, Дудок Остап (Дудок Йосип, 85), Панчишин Юрій (Гримнак Назар, 67), Баглай Богдан (Ціхановський Ярослав, 46), Гринько Назар, Подоба Святослав (Самотіс Олег, 83), Гнатів Роман.

«Сокіл» Золочів – Василик Роман, Сенишин Святослав, Винар Дмитро, Мельник Василь (Старицький Микола, 77), Пилип’як Андрій, Пастушок Дмитро (Гавур Тарас, 67), Гнип Володимир (Фрейнак Артур, 71), Данчук Віталій, Бей Мар’ян, Данчук Денис, Сенчишин Олег.


«Сокіл» (Сокільники) – СКК «Пісочна». 1:1

Стадіон «Кар’єр» Сокільники. 200 глядачів.

Голи: Малишинок Марян (47), Святий Любомир (53, СВ),

Арбітр: Богдан Грисьо. 

Асистенти арбітра: Михайло Савка, Тетяна Гринишена. 

Спостерігач арбітражу: Олександр Огерчук.

«Сокіл» Сокільники – Пшибила Степан, Філь Володимир (Святий Любомир, 11), Ленько Юрій, Явор Олег, Ришавець Богдан (Михалюньо Ярослав, 69) , Левко Андрій (Зінич Василь, 83), Паращин Назар (Михалюньо Володимир, 69), Поломаний Ростислав (Малишонок Мар’ян, 32), Головецький Маркіян, Головецький Остап, Пшибила Роман.

СКК «Пісочна» - Левицький Вячеслав, Кравців Євген, Заїченко Євген, Тимчук Олександр, Козак Володимир (Сокирко Богдан, 78), Кондур Сергій (Стеценко Юрій, 65), Гарапцьо Андрій, Трухим Андрій (Стельмах Степан, 57), Бурбан Андрій, Білоус Любомир, Бабій Мар’ян (Олексюк Руслан, 87).


«Вікторія» (Трускавець) – «Гал-Кат-Арсенал» (Зубра). 2:2

Стадіон «Міський» Трускавець. 500 глядачів.

Голи:Мавров Назар (6), Хомин Володимир (61) – Гриник Володимир (28), Шафранський Сергій (42).

Арбітр: Василь Верблянський. 

Асистенти арбітра: Руслан Хомин, Юрій Голубець. 

Спостерігач арбітражу: Володимир Гевко.

«Вікторія» Трускавець – Онуфрійчук Юрій, Гаврилів Назар, Миськів Василь, Колодій Іван, Паранюк Юрій, Берездецький Роман, Мавров Назар (Сливка Андрій, 89), Штибель Олег, Ніконець Андрій (Магур Володимир, 81), Гутнікевич Ярослав (Хомин Роман, 55, Гурський Роман, 90), Хомин Володимир.

«ГалКат-Арсенал» Зубра – Довгий Волоимир, Сікач Ігор, Рацький Володимир, Добрянський Мар’ян (Луговий Андрій, 69), Свінціцький Роман, Галичанівський Андрій, Лебеденко Андрій (Шибко Андрій, 61), Гриник Володимир (Карабін Олег, 84), Ільків Руслан (Климишин Назар, 86), Шафранський Сергій, Діонг Сулейман (Дрофяк Любомир, 90).


ФСК «Яворів» – «Богун» (Броди). 3:3

Стадіон ім. Є. Смука. 190 глядачів.

Голи: Купяк Андрій (62), Балабанов Юрій (63), Цидуляк Орест (85) – Громяк Юрій (7), Козовий Руслан (19), Козира Володимир (76).

Арбітр: Андрій Чулик. 

Асистенти арбітра: Сергій Валенко, Віталій Семенів. 

Спостерігач арбітражу: Мирослав Дорош.

ФСК «Яворів» - Середа Ігор, Грицан Мар’ян, Желіско Андрій (Балабанов Юрій, 46, Цидуляк Орест, 81), Федор Іван (Юрійчук Євген, 86), Полянчич Назар, Маринець Андрій (Олех Михайло, 67), Когут Тарас, Наконечний Андрій, Куп’як Андрій, Стебелко Володимир, Кіт Василь.

«Богун» Броди – Мурашко Андрій, Нагірняк Богдан, Гром’як Юрій (Дудчак Андрій, 69), Гонський Микола, Демчук Василь, Дробик Дмитро, Козовий Руслан (Пастух Роман, 67), Козира Володимир (Мартинюк Юрій, 83), Бадиляка Тарас, Льозін Дмитро, Баб’як Роман.


«Пульс-Авангард» (Жидачів) – «Кар'єр-Дністер» (Торчиновичі/Ст. Самбір).1:1

Стадіон «Авангард» Жидачів. 700 глядачів.

Голи:Витак Володимир (32) – Даньків Андрій (65).

Арбітр: Степан Лапко. 

Асистенти арбітра: Юрій Олійник, Сергій Пашковський. 

Спостерігач арбітражу: Юрій Холявко.

«Пульс-Авангрд» Жидачів – Акбієв Руслан, Цвик Назар, Тур Роман, Витак Володимир, Грица Тарас, Федак Сергій, Сагайдак Василь (Теліховський Володимир, 60), Микуш Тарас, Бойко Богдан (Гришик Дмитро, 90+2), Свередюк Святослав (Борик Андрій, 55) Цвик Орест (Радкевич Ростислав, 61).

«Кар’єр-Дністер» Торчиновичі/Ст. Самбір – Головчак Андрій, Чуплак Володимир, Стародуб Віталій (Новосельський Василь, 46, Музика Михайло, 84), Лисак Роман, Карапінка Іван, Залога Мар’ян, Яджин Дмитро (Романів Володимир, 60), Коваль Василь (Терлецький Володимир, 46, Пашкевич Юрій, 76), Ільків Ігор, Терлецький Андрій, Даньків Андрій.


12 травня 2019 р.

СКК «Пісочна» - ФСК «Яворів» 1:2

Стадіон Сільський Пісочна. 300 глядачів.

Голи: Козак Володимир (23) – Олех Михайло (37), Маринець Андрій (61),

Нереалізований пенальті: Гарапцьо Андрій (72),

Арбітр: Валенко Сергій.

Асистенти арбітра: Смульський Ігор, Болізюк Володимир.

Спостерігач арбітражу: Карпяк Юрій.

СКК «Пісочна» - Левицький Вячеслав, Кравців Євген, Заїченко Євген, Козак Володимир (Тимчук Олександр , 84), Сокирко Богдан (Стеценко Юрій, 69), Кондур Сергій, Гарапцьо Андрій, Стельмах Степан (Тимчук Олександр, 84), Бурбан Андрій, Білоус Любомир, Бабій Мар’ян (Трухим Андрій, 46) .

ФСК «Яворів» - Середа Ігор, Грицан Мар’ян, Федор Іван, Олех Сергій (Юрійчук Євген, 70), Полянчич Назар, Маринець Андрій, Олех Михайло, Когут Тарас, Куп’як Андрій, Саїк Назар, Кіт Василь.


«Корміл» Давидів – «Скеля» Жовква/Крехів 0:1

Стадіон «Сокіл» Суховоля. 400 глядачів.

Голи: Карабин Тарас (87, пен.).

Арбітр: Смольський Андрій.

Асистенти арбітра: Химич Олександр, Козак Тарас.

Спостерігач арбітражу: Кульчицький Ігор.

«Корміл» Давидів – Мартиняк Остап, Бахор Олесь, Штурин Олег (Демчук Назар, 72), Дікарєв Орест (Шумський Володимир, 90+1), Шпур Олег, Парадінець Руслан, Снак Михайло (Войцехівський Юрій, 58), Горошко Михайло (Шеремета Ігор, 76), Великий Олесь, Борошок Денис (Ціпора Денис, 60), Стадницький Павло.

«Скеля» (Крехів/Жовква) – Вишнянчин Андрій, Карабин Тарас, Гірка Василь (Лазурак Роман, 76), Ковальов Микола (Шляхетка Олег, 76), Гощицький Антон, Буцик Олег, Швед Остап, Томашевський Юрій, Мінурка Іван, Асогва Аугустін Ннамді (Труш Андрій, 90+2), Томашевський Роман.


«Газовик» Комарно – «Сокіл» Сокільники 1:2

Стадіон «Газовик» Комарно. 

Голи: Саприка Роман (11) -Ленько Юрій (5, пен.), Малишонок Марян (86).

Арбітр: Наконечний Андрій.

Асистенти арбітра: Гринишена Тетяна, Юзьків Тарас.

Спостерігач арбітражу: Гевко Володимир.

«Газовик-Хуртовина» Комарно – Стріжик Петро, Крилов Андрій (Грабовенський Святослав, 59), Андрушко Іван (Кардаш Андрій, 46), Гнатів Володимир, Саприка Роман, Дудок Остап (Гримнак Назар, 56), Панчишин Юрій (Баглай Богдан, 46) Ціхановський Ярослав, Гринько Назар, Подоба Святослав (Самотіс Олег, 58), Гнатів Роман (Дудок Йосип, 78).

«Сокіл» Сокільники – Пшибила Степан, Святий Любомир, Ленько Юрій, Явор Олег, Ришавець Богдан (Михалюньо Ярослав, 59), Левко Андрій, Паращин Назар (Зінич Василь, 55), Поломаний Ростислав (Малишонок Мар’ян, 78), Головецький Маркіян, Головецький Остап (Михалюньо Володимир, 88), Пшибила Роман.