Вольова звитяга «Янтарочки»

13.05.2019 15:37

Незадовго до фінального свистка футболістки з Новояворівська вирвали перемогу в опоненток із Чернівецької області, зміцнивши власну позицію в чемпіонаті Першої ліги України серед жіночих команд.

«Буковинська Надія» (Чернівецька обл.) – «Янтарочка» (Новояворівськ) 3:4
Голи: Сорохан Христина (16); Одочук Оксана (27); Зубар Юлія (58) – Печенюк Ганна (18; 47), Лайщук Тетяна (43; 80)
«Янтарочка»: Тріщук Яна, Скіба Руслана, Мороз Ірина, Кравчук Каріна (Зозуля Софія-Марія, 54), Пецюх Соломія, Шовгенюк Мирослава, Мухлиніна Поліна, Лайщук Тетяна, Брошко Роксолана, Печенюк Ганна, Угалієгбулем Сандра (Цедуляк Вероніка, 90)
Тренер: Карло Заградка.
Господарки активніше розпочали поєдинок, загострюючи гру попереду. В одному з епізодів гравчиня «Буковинської Надії» Юлія Зубар поцілила в поперечину. А вже на 16-ій хвилині буковинки вийшли вперед – забитим м'ячем відзначилася Христина Сорохан.

Це розлютило дівчат із Новояворівська, і невдовзі Ганна Печенюк відновила рівновагу в рахунку. Ще до перерви команди обмінялися голами: в середині першої половини зустрічі забила Оксана Одочук, а перед самісіньким відпочинком капітан «Янтарочки» Тетяна Лайщук зробила результат нічийним – 2:2.

Це надихнуло наших красунь, і в дебюті другого тайму Ганна Печенюк оформила дубль. Проте це не засмутило буковинок, і вони знову продемонстрували бійцівський характер – Юлія Зубар розписалася у воротах Яни Тріщук. На вольових якостях «янтарочки» вирвали перемогу на виїзді і з хорошим настроєм повернулися додому – дублем відзначилася Тетяна Лайщук. У підсумку – 3:4.

У наступному турі, 20-го травня, підопічні Карла Заградки поїдуть у гості до одного з лідерів чемпіонату ВО «ДЮСШ» із Вінниці.