«Реальний футбол» знову на НТА!

13.05.2019 16:21

Щотижнева інформаційно-аналітична телевізійна програма «Реальний футбол» повернулася на телеканал НТА!

Про відповідну співпрацю офіційно домовилися перший заступник Голови Федерації футболу Львівської області Ярослав Грисьо та креативний продюсер НТА Віталій Крутяков.

«Такий крок спрямований на ширшу популяризацію футболу, який тепер, безумовно, стане ще ближчим до вболівальників. Як відомо, футболу забагато не буває. Ми маємо показувати, висвітлювати наші спільні досягнення з футболістами, тренерами команд, президентами футбольних клубів. Телевізійні канали зацікавлені в цьому процесі. Те, що є попит на такий продукт, іще раз доводить: футбол на Львівщині займає передові позиції серед усіх видів спорту. Людям цікаво дізнаватися футбольні новини, особливо обласного рівня. Дякую телеканалу НТА за те, що сприяє цьому», – наголосив Ярослав Антонович.


Його думку продовжив Віталій Крутяков: «Відсутність на НТА «Реального футболу» була пов'язана з певними суб 'єктивними причинами. Але це тимчасова історія. Повернення «Реального футболу» є ознакою розвитку нашого телеканалу. Це важливий проект, який об'єднує десятки, а, може, й сотні тисяч любителів футболу. Він дозволить нам масштабуватися в межах спортивного сегменту. Я впевнений, що за «Реальним футболом» спостерігатимуть не лише у Львові, а й за межами нашого регіону. Те, що ця телепрограма надзвичайно важлива для НТА, свідчить і час її виходу – о 20:00, коли концентрується найбільша аудиторія глядачів».


Так, у понеділок, 13-го травня, о 20:00 у прямому ефірі на НТА, Youtube-каналі та Facebook-сторінці Федерації футболу Львівської області, а о 22:00 – у повторі на телеканалі «Перший Західний» вийшов шостий цього року випуск щотижневої інформаційно-аналітичної телевізійної програми «Реальний футбол».


Нагадаємо, що відтепер вона виходить у новій сучасній студії за підтримки серйозного партнера «Фаворит-Спорт».


У гості до «Реального футболу» завітали екс-тренер «Львова», футбольний експерт Андрій Чіх, з яким ведучі Василь Старецький і Тарас Радюкін говорили про перипетії обласного чемпіонату, новопризначений виконавчий директор львівських «Карпат» Ростислав Ящишин, котрий розповість про стан справ на «карпатівській кухні», та новоспечений наставник спортивно-культурного клубу «Демня» Володимир Підкіпняк. 

Глядачі дізнаються про виступи ПФК «Львів», «Карпат» та винниківського «Руху» в черговому турі чемпіонатів України, переглянуть відеосюжети з фіналу цьогорічного Кубку Карла Мікльоша, в якому тріумфував підмонастирський «Фенікс-Стефано», та з поєдинку обласної Прем'єр-ліги Львівщини між ЛСК «Погонь» (Львів) та СКК «Демня». Окрім цього, вас чекає традиційний неординарний погляд журналіста Яреми Чуйка на інші поєдинки «прем'єрки» і репортаж із центрального матчу Першої ліги Львівської області «Пульс-Авангард» (Жидачів) – «Кар'єр-Дністер» (Торчиновичі/Старий Самбір).
Не проґавте – це реально круто!