Конкурс інноваційного футболу

16.05.2019 17:00

Заступник виконавчого директора Федерації футболу Львівської області Андрій Смольський очолив журі другого туру традиційного Всеукраїнського конкурсу «Інноваційний урок із фізичної культури з елементами футболу та інноваційний урок фізичного виховання».

До складу журі також увійшли завідувач кафедри футболу Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Андрій Дулібський, доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка Ірина Турчик, арбітри ФФЛ Юрій Суряк та Юрій Ковальчук, учителі фізичної культури Тарас Пащак і Галина Босін.

У конкурсі загалом узяли участь 5 конкурсантів: представник Дрогобицького, 2 представники Бродівського районів та представники Червонограда і міста Львова. Впродовж 2-ох днів (щодня по 5 уроків) вони демонстрували свої новації, працюючи з дітьми від 9-ти до 17-ти років. 

Такий конкурс раз у 2 роки організовує Львівський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти спільно з Федерацією футболу Львівської області та Львівським державним університетом фізичної культури імені Івана Боберського.

Всі конкурсанти отримали пам'ятні нагороди від організаторів. Переможцем конкурсу журі визнало вчителя Львівської середньої загальноосвітньої школи №68 (Залізничний район) Галину Ковалишин, яка представлятиме Львівщину на всеукраїнському рівні в Києві у вересні-жовтні цього року.

«Приємно, що серед представників другого етапу конкурсу були 3 представниці прекрасної статі. Вони показали чимало нових вправ, які можна виконувати у спортивному залі або на відкритому майданчику. Було багато елементів фітнесу, черлідерства, гімнастики, баскетболу, гри у футбол – вкидання аута, передачі, ведення м'яча, обведення фішок, забивання голів. Це дозволило зміцнити фізичну готовність учнів ліцею №2 Львівської міської ради, який люб'язно погодився прийняти такі змагання», – зазначив у коментарі інформаційному центру ФФЛ Андрій Смольський.