Львівські «Карпати» поступилися на виїзді одеському «Чорноморцю», ускладнивши собі боротьбу за збереження прописки у Прем'єр-лізі.

«Чорноморець» (Одеса) – «Карпати» (Львів) 3:1
Гол: Вільгамсон (9); Павлов (75); Рижук (83) – М'якушко (74, пен.)
«Карпати»: Кучинський, Мірошниченко, Ковтун, Бусько, Мегремич, Кльоц, Ді Франко (Толочко, 86), Онгла, Мендес (Гуцуляк, 48), М'якушко, Дебелко
На 9-ій хвилині зустрічі львів'яни у власній штрафній площі не встежили за ісландським легіонером «Чорноморця» Арні Вільгамсоном, котрий із декількох метрів відправив м'яч у верхній кут воріт – 1:0. Після цього одесити віддали ініціативу супернику, однак «карпатівці» не могли отримати з цього дивідендів, блідо граючи в атаці.

На 74-ій хвилині футболіст команди з Одеси у власній штрафній площі зіграв рукою, за що арбітр призначив пенальті. Сергій М'якушко пробив з 11-метрової позачки – м'яч від стійки залетів у ворота, і рахунок знову став рівним. Але одразу «Карпати» пропустили. «Моряки» подали зі штрафного, Володимир Аржанов у чужих володіннях скинув під удар Василю Павлову, який не схибив – 2:1. На 83-ій хвилині Дмитро Рижук головою замкнув подачу партнера зі штрафного – 3:1.

Підопічні Фабрі Гонсалеса поступилися у важливому матчі і залишилися в зоні вильоту...