Прем'єр-ліга Львівщини-2019: перед 8-им туром

24.05.2019 17:47

У суботу, 25-го травня, відбудуться матчі восьмого ігрового дня найсильнішої аматорської ліги Львівщини.

СКК «Демня» – ФК «Мостиська». Дорослі: 15:00.

Поєдинок проти непоступливої, але водночас нестабільної «Мостиської» лідер обласного чемпіонату мав провести на виїзді, але через складні погодні умови (тривалі дощі) прийнято рішення перенести цю гру на стадіон «СКА» у Львові, де номінальним господарем буде «Демня». Демнянці на чолі з новим головним тренером Володимиром Підкіпняком упевнено крокують турнірною дистанцією, відзначаючись атакувальною міццю.

Наразі колектив із Демні є найбільш результативним серед усіх учасників Прем'єр-ліги Львівщини – 28 голів у стартових 7-ми турах, тобто середня результативність «синіх» становить 4 забиті м'ячі за гру. Особлива заслуга в цьому нападника Юрія Голубки, котрий із 10-ма голами очолює гонку бомбардирів. Тож мостищанам буде непросто протистояти такій потужній атакувальній лінії. Але можна не сумніватися, що спрагла до перемог мостиська молодь хоче вщипнути маститого суперника.

ФК «Самбір» – «Локомотив» (Рава-Руська). Дорослі: 14:00, юнаки: 16:00.

Після декількох нічиїх на старті сезону хлопці з Самбора віднайшли свою гру і стрімко рухаються до вершин турнірної таблиці. В попередніх двох матчах самбірчани настріляли суперникам 13 м'ячів. Завдяки цьому вони потрапили в першу п'ятірку команд «прем'єрки» і тепер старатимуться не лише не випасти з неї, а й піднятися ще вище, адже перед таким футбольним містом як Самбір завжди стоїть завдання боротися за медалі. 

Однак здолати розлючених «залізничників», які в попередніх турах отримали болючих ляпасів від колективів із першої трійки – «Миколаєва» (2:5) та «Юності» з Верхньої Білки (1:4) буде непросто. Футболісти «Локомотива» боротимуться за перемогу, яка дозволить їм випередити в «турнірці» ФК «Самбір».

«Юність» (Верхня/Нижня Білка) – «Гірник» (Новояворівськ). Юнаки: 14:00, дорослі: 16:00.    

Іще минулого сезону між цими командами склалися особливі відносини. Нагадаємо, тоді перший поєдинок між ними ознаменувався скандалом, оскільки за рахунку 1:1 футболісти з Новояворівська зійшли з поля на знак невдоволення рішенням арбітра, котрий у спірному моменті зарахував узяття їхніх воріт. Гарячим був й інший матч, в якому «Юність» перемогла з рахунком 3:2.

Непоступливою ця дуель, що відбудеться на стадіоні в Нижній Білці, обіцяє бути і цього разу. «Гірники» наразі посідають 6-ту сходинку турнірної таблиці, тож, зрозуміло, прагнуть і надалі залишатися в першій половині «турнірки». «Білки» будь-що намагатимуться в рідних стінах розкусити міцний новояворівський «горішок», аби не відпустити вперед «Демню».

«Енергетик-Рочин» (Добротвір) – «Юність» (Гійче). Юнаки: 14:00, дорослі: 16:00.    

Очна зустріч команд, які наразі перебувають у нижній частині турнірної таблиці. Кожному є що доводити. «Енергетикам» очки потрібні як повітря, щоби нарешті залишити дно «турнірки», Гійченці теж перебувають не на тій позиції, до якої прагнуть, До того ж у колективу з Гійчого катастрофічна результативність – лише 3 голи в 7-ми матчах (найменше серед усіх учасників чемпіонату Прем'єр-ліги Львівщини). Зрозуміло, що обидві команди хочуть виправити цю невеселу статистику, від чого звітне протистояння стає значно цікавішим.

ФК «Миколаїв» – ФК «Львів-Сокіл» (Борщовичі). Юнаки: 16:00, дорослі: 18:00.

У зв'язку зі складними погодними умовами (тривалі дощі) юнаки миколаївського футбольного клубу приймуть суперника на стадіоні «Ювілейний» у Миколаєві, а доросла команда – в цьому ж місті на «Міському». Щодо дорослих: зустрічатимуться команди з різних полюсів турнірної таблиці. Миколаївці вдома гратимуть лише на перемогу, аби продовжити переслідування «Демні» та «Юності» з Верхньої Білки. Але Борщовичі легко зброї не складуть, адже їм необхідно вибиратися з низів «турнірки».

МФК «Галичина» (Дрогобич) – ЛСК «Погонь» (Львів). Дорослі: 14:00. Юнаки: 16:00.

І тут дощі внесли зміни. Через затоплений газон стадіону «Каменяр» «Галичина» змушена приймати «Погонь» на ДЮСШ у Дрогобичі. Ця дуель обіцяє бути запеклою, адже зустрічатимуться сусіди по турнірній таблиці. Очікувати тут можна будь-якого результату.

Дрогобичани оговталися від невдалого старту в обласному чемпіонаті і регулярно поповнюють власну скарбничку заліковими балами, а львів'яни демонструють нестабільну гру – можуть упевнено обіграти міцного суперника, а можуть загубити очки там, де від них цього не сподівалися. Чимало в цьому поєдинку залежатиме від того, в якому настрої підійде до нього перспектива молодь «Погоні».