«Левиці» поступилися віце-чемпіону

25.05.2019 08:50

У матчі 17-го туру чемпіонату Вищої ліги України жіноча команда професіонального футбольного клубу «Львів» поступилася на виїзді харківському «Житлобуду-2» і втратила шанси на здобуття бронзових медалей.

«Житлобуд-2» (Харків) – ПФК «Львів» 7:0
Голи: Калініна (20; 25; 43; 81); Полюхович (24; 34); Андрухів (36)
«Львів»: Славич, Лукач, Ольховська, Головко (Іванченко, 46), Рібейро, Яруш, Галан, Гриценок (Куп’як, 46), Петрик, Араужо (Олівейра, 71), Амброзіо
Поєдинок у Харкові був визначальним для «синьо-золотих левиць» у контексті подальшої боротьби за бронзові нагороди. Аби конкурувати з «Восходом» із Херсонщини за 3-тє місце в чемпіонаті, львів’янкам необхідно було у протистоянні з однією з найсильніших жіночих команд України боротися за максимальний результат. Перші 20 хвилин навіювали сподівання на позитивний підсумок.

«Львів» нічим не поступався харківському колективу за грою, більше того, гості мали шанс відкрити рахунок. Анна Петрик вирізала передачу з лівого флангу, але Камілі Амброзіо не вистачило сантиметрів, аби переправити м’яч у сітку воріт, повідомляє інформаційна служба львівського футбольного клубу.

Після цього серія помилок у захисті призвела до того, що підопічним Наталії Зінченко забили 3 голи, що у підсумку надламало львівську команду. Досягши успіху, харків’янки додали у швидкостях і ще до перерви остаточно вирішили всі питання щодо переможця. Після перерви «Львів» перебудувався, Сергій Сапронов здійснив низку замін, кинувши в бій Соломію Куп’як та Надію Іванченко.

Львів’янкам удалося частково забрати м’яч під контроль та вирівняти гру. Дівчата навіть були близькими до того, щоби все-таки розписатися у воротах суперника. Вікторія Араужо вийшла на побачення з воротарем, однак вразити ціль не зуміла. Натомість, Яна Калініна на 81-ій хвилині встановила остаточний рахунок – 7:0. А «Львову» довелося розпрощатися з надіями стати бронзовим призером.

«Ми непогано ввійшли у гру, нав’язували боротьбу сильній команді. Але наші проблеми нікуди не зникли. Все ще програємо в командній та індивідуальній швидкостях сильним колективам. Тому результат закономірний. Є над чим працювати. Як я вже казав раніше, потрібно підсилюватися у міжсезонні, аби вже в наступному чемпіонаті складати гідну конкуренцію лідерам», – зазначив у коментарі клубній інформаційній службі після матчу наставник жіночої команди ПФК «Львів» Сергій Сапронов.

Заключний матч сезону 2018/2019 наші красуні проведуть проти «Ятрані-Берестівця» з Уманського району Черкащини. Цей поєдинок відбудеться 1-го червня о 17:00 на стадіоні «Енергетик» у Добротворі.