Українці стартували з перемоги

25.05.2019 08:56

У четвертій для себе фінальній частині чемпіонату світу серед команд U-20 збірна України на стадіоні в Польщі у стартовому поєдинку групового етапу світової першості здолала опонетів зі США.

Україна (U-20) – Сполучені Штати Америки (U-20) 2:1
Голи: Булеца (26); Попов (51) – Серванья (32)
Україна: Лунін, Бескоровайний, Бондар, Попов, Конопля, Корнієнко, Булеца (Устименко, 75), Хахльов (Чех, 86), Мусолітін, Цітаївілі (Кащук, 78), Супряга
Тренер: Олександр Петраков
На 26-ій хвилині зустрічі «синьо-жовті» повели в рахунку. Георгій Цитаїшвілі віддав передачу з глибини Сергію Булеці, котрий прийняв м'яч, увірвався в штрафну площу суперника і в дотик пробив – 1:0. Це був перший удар української збірної у площину воріт.  Щоправда, підопічні Олександра Петракова були попереду лише 6 хвилин, адже невдовзі американці в ході стрімкої комбінації відновили рівновагу – Брендан Серванья з декількох метрів замкнув подачу партнера.

На старті другого тайму команди обмінялися гострими моментами. Спершу Цитаїшвілі підібрав шкіряного під себе і з лінії карного майданчика поцілив у поперечину, а згодом Андрій Лунін урятував після хорошого дальнього удару Алексіса Мендеса. На 51-ій хвилині Денис Попов після подачі Булеци з кутового головою переправив сферу в сітку, забивши переможний гол – 2:1.

У понеділок, 27-го травня, наші хлопці поміряються силами зі збірною Катару (початок поєдинку о 19:00 за київським часом), яка у стартовій грі поступилася Нігерії (0:4).