«Карпатівки» поборяться за «бронзу»

11.06.2019 12:41

У першому поєдинку фінальної частини чемпіонату Першої ліги України футболістки львівських «Карпат» поступилися супернику з Маріуполя і тепер змагатимуться за підсумкове 3-тє місце.

«Маріупольчанка» (Маріуполь) – «Карпати» (Львів) 4:1
Голи: Щербаньова (12; 83); Завідова (75); Галак (80) – Крив'як (27)
«Маріупольчанка»: Гараніна Ірина, Винокурова Яна, Тельна Олена, Познохірева Юлія (Лиха Катерина, 83), Дехтяр Юлія, Завідова Юліана (Курдюк Анастасія, 90+1), Радзієвська Наталія, Єременко Христина, Галак Олена (Ярецька Валерія, 89), Майбородіна Ірина, Щербаньова Ірина
Головний тренер: Каріна Кулаковська.
«Карпати»: Гудзик Вероніка, Цурак Лілія, Вишневська Тетяна, Тарасенко Олена, Різник Марта (Ярема Христина, 75), Стеца Надія, Чайка Надія, Рисак Юлія (Харатон Софія, 51), Кожевнікова Ольга, Крив'як Мар'яна (Петрусевич Лілія, 46), Корнійчук Вікторія
Тренери: Надія Чайка, Надія Стеца.
Нереалізований пенальті: Чайка (27, воротар)
Попередження: Гараніна (35); Радзієвська (76)
Перший прикрий епізод для львів'янок трапився на 12-ій хвилині, коли голкіперка «Карпат» Вероніка Гудзик невиправдано задалеко вийшла з воріт, а її суперниця Ірина Щербаньова цим скористалася, проштовхнувши м'яч у порожні ворота – 1:0. Згодом номінальні господарки зі штрафного поцілили в поперечину, та й загалом упродовж матчу вони неодноразово влучали в каркас воріт опоненток зі Львова. Хороший момент був у «карпатівки» Олени Тарасенко, коли після її удару гравчиня маріупольського колективу грудьми з лінії воріт перевела кулястого на кутовий.

На 27-ій хвилині маріупольчанки зіграли не за правилами у власній штрафній площі, за що арбітр зустрічі Інна Вакулко призначила пенальті. Тренер-гравець «Карпат» Надія Чайка не змогла переграти з 11-метрової позначки Ірину Гараніну, однак її підстрахувала Мар'яна Крив'як, яка добила м'яч у ворота. 1:1 – за такого рахунку команди пішли на перерву.
А в другому таймі «карпатівки» поступилися супернику у плані фізичної підготовки, внаслідок чого тричі пропустили у свої ворота. На 75-ій хвилині Юліана Завідова з лінії карного майданчика потужним ударом спрямувала шкіряного в дальній кут воріт – 2:1. Згодом футболістки з міста Лева впродовж 4-ох хвилин у двох епізодах не дограли під час кутових, дозволивши відзначитися Олені Галак, а Ірині Щербаньовій оформити дубль – 4:1.

Таким чином у фіналі, що відбудеться 12-го червня, в середу, на стадіоні «Україна» «Карпати» поборються за 3-тє місце зі спортивним клубом «Вишневе» з Київської області, який із рахунком 1:4 поступився вінницькій ДЮСШ (початок гри о 9:30). Відповідно «Маріупольчанка» змагатиметься  з ДЮСШ (Вінниця) за золоті медалі та звання абсолютного чемпіона Першої ліги України (матч розпочнеться о 12:30).

Прийдіть на трибуни підтримати наших красунь! Вхід вільний!