«Мостиська» поступилася «Погоні»

11.06.2019 21:09

У перенесеному матчі 10-го туру Прем’єр-ліги Львівської області мостищани на власному полі зазнали поразки від команди зі Львова.

ФК «Мостиська» – ЛСК «Погонь» (Львів) 1:3
Голи: Святий (19); Завада (58, автогол) – Бойко (27); Обенг (90+1)
«Мостиська»: Шагало Андрій, Матис Андрій, Козирєв Максим, Дева Андрій, Іваночко Тарас, Лесько Маркіян, Буньо Володимир, Завада Василь, Щур Тарас, Святий Юрій (Качмар Володимир, 46), Чоба Василь (Марко Назар, 65)
«Погонь»: Вороновський Микола, Корнєв Любомир (Сень Юрій, 46), Яценко Олег, Гриник Руслан, Вільчинський Богдан, Іжовський Іван (Адома-Єбоа Кваме Обенг, 46), Бойко Роман (Гнатів Андріан, 61), Хмизов Богдан (Бузенюк Володимир, 83), Підлісецький Олег (Кисіль Олег, 46), Пецків Тарас (Пельо Павло, 69), Бицко Владислав
На 19-ій хвилині Юрій Святий після удару досвідченого Андрія Деви добив кулястого у ворота, забивши свій 5-ий гол у цьогорічному чемпіонаті – 1:0. Але невдовзі Роман Бойко пробив із-за меж штрафної площі в дальній кут воріт і відновив рівновагу – 1:1. За такого рахунку команди пішли на перерву.

А в другому таймі футболісти «Погоні» вирвали перемогу. Спершу кулястий із рикошетом від Василя Завади вдруге залетів у сітку «прикордонників», а в компенсований час Адома-Єбоа Кваме Обенг у ході стрімкої контратаки поставив масну крапку – 1:3.