Україна у фіналі чемпіонату світу!

11.06.2019 21:55

У півфіналі чемпіонату світу з футболу серед команд U-20 збірна України перемогла італійців і вперше в історії потрапила до фіналу світової першості.

Україна – Італія 1:0
Гол: Булеца (65).
Україна: Лунін, Бескоровайний, Бондар, Попов, Корнієнко, Конопля, Чех (Хахльов, 69), Дришлюк, Кащук, Булеца (Сафронов, 83), Сікан (Супряга, 63)
Тренер: Олександр Петраков.
Італія: Піццарі, Габбіа, Дель Прато, Раньєрі, Еспозіто (Капоне, 73), Фраттезі (Алберіко, 46), Пеллегріні, Белланова, Тріпалделлі (Олів’єрі, 84), Пінамонті, Скамакка
Тренер: Паоло Ніколато.
Вилучення: Попов (79)
У першому таймі українці перевершили італійців за ударами – 8:2, при цьому наші хлопці двічі пробили у площину воріт, натомість апеннінці жодного. Але забиті м’ячі глядачі на трибунах побачили лише після перерви.

На 65-ій хвилині Юхим Конопля низом із флангу виконав передачу, а Сергій Булеца розстріляв ворота Італії – 1:0. Невдовзі Владислав Супряга міг подвоїти перевагу української команди, але не реалізував вихід віч-на-віч із воротарем. А на 79-ій хвилині Денис Попов отримав другу жовту картку і змушений був залишити футбольне поле.

Тож кінцівка поєдинку для України виявилася напруженою. Щоправда, навіть за такого розвитку подій «синьо-жовті» могли забити вдруге, однак Олексій Кащук влучив у поперечину. У компенсований час італійці забили, але з допомогою системи відеоповторів арбітр з’ясував, що перед цим нападник італійської збірної порушив правила на Валерії Бондарі, тож гол не зарахував.

1:0 – українці вибороли перемогу над серйозним суперником і тепер у cуботу, 15-го червня, зіграють у вирішальному поєдинку з Південною Кореєю.