11-ий тур Прем'єр-ліги Львівщини: он-лайн

16.06.2019 16:00

До вашої уваги текстова он-лайн трансляція поєдинків одинадцятого ігрового дня чемпіонату найсильнішої аматорської футбольної ліги Львівської області.

ФК «Львів-Сокіл» (Борщовичі) – «Юність» (Гійче) 1:1
Юнаки: 3:2.

У стартові хвилини загалом рівна гра.

Після перерви футболіст ФК "Львів-Сокіл" Назар Гришко головою замкнув передачу партнера 1:0.

1:1 – незадовго до фінального свистка гійченці з пенальті зрівняли рахунок (забитим м'ячем відзначився Павло Дроботій).

Лунає фінальний свисток. Звітна зустріч завершилася миром.
СКК «Демня» – ФК «Самбір» 1:0
Юнаки: 0:0.
Упродовж першого тайму господарі володіють ігровою і територіальною перевагою, однак поки що не можуть отримати з цього дивідендів.

На 53-ій хвилині гравець "Демні" Іван Павлюх головою замкнув передачу партнера  1:0.

Цей гол виявився переможним для демнянців.

Матч завершено.
ЛСК «Погонь» (Львів) – «Юність» (Верхня/Нижня Білка) 3:6
Юнаки: 3:0.

На 20-ій хвилині голкіпер "Погоні" Микола Вороновський відбив удар Олега Панасюка, першим на добиванні опинився Андрій Курилишин 0:1.

Віталій Дмитрух ногою замкнув передачу партнера, подвоївши перевагу "білок" 0:2.

Олег Панасюк влучно пробив у лівий верхній кут воріт 0:3.

На 39-ій хвилині воротар "Юності" Андрій Жук у власній штрафній площі порушив правила проти суперника, за що арбітр призначив пенальті. Вирок з 11-метрової позначки впевнено виконав Тарас Пецків 1:3.

Перед цим Курилишин міг оформити дубль, але м'яч після його удару пройшов у лічених сантиметрах від стійки.

Футболіст команди зі Львова Владислав Бицко скоротив відставання до мінімуму 2:3.

На старті другої половини зустрічі гості знову збільшили свою перевагу. Олег Панасюк із пенальті оформив дубль 2:4.

2:5 Олексій Омельченко забив із меж штрафної площі.

3:5 – гол-красень забив Тарас Пецків, потужно пробивши здалеку в "дев'ятку".

3:6 – після пасу п'ятою від Олега Шептицького Омельченко оформив дубль.

Арбітр дав фінальний свисток. Надзвичайно результативний матч!
«Фенікс-Стефано» (Підмонастир) – ФК «Мостиська» 2:1
Юнаки: 2:10.

На 9-ій хвилині досвідчений Андрій Дева в дотик буквально з метра замкнув передачу партнера з флангу – 0:1.

Гравець "Фенікса-Стефано" Олесь Доскоч пробив із-за меж карного майданчика воротар "Мостиської" Андрій Шагало перевів м'яч на кутовий.

Господарі помітно активізувалися. "Фенікси" тиснуть на "прикордонників", однак надійно грають оборонці і голкіпер "Мостиської".

Підмонастирці таки досягли свого. Кулястий після удару Олега Чурка залетів у сітку воріт – 1:1.

"Фенікси" жваво розпочали другий тайм. Артур Теміров поцілив у поперечину, від якої м'яч відскочив до Віталія Патуляка. Патуляк забив свій 7-ий гол у сезоні 2:1.

Не витримали нерви у тренера-гравця "Мостиської" Андрія Шагали, котрий ударив арбітра матчу Романа Холявка. За це він отримав від рефері червону картку. Таким чином Андрій Шагало висловив невдоволення тим, що перед цим арбітр спершу дав жовту за розмови, а потім і червону картку Максиму Козирєву, який його штовхнув.

Тож "Мостиська" залишилася вдев'ятьох.

Гру призупинено.

Попри всі вмовляння мостищани відмовилася продовжувати матч... Тож тепер долю цього протистояння вирішуватиме Контрольно-дисциплінарний комітет Федерації футболу Львівської області.
«Гірник» (Новояворівськ) – «Енергетик-Рочин» (Добротвір) 4:1
Юнаки: 9:0.
Матч дорослих команд розпочався о 17:00.

На 10-ій хвилині Олег Стень прострілив на Богдана Фостаковського, який без перешкод розстріляв порожні ворота 1:0.

На 17-ій хвилині Андрій Горуна міг збільшувати перевагу "гірників", але не влучив у рамку після подачі Володимира Ганути з флангу.

Одразу момент у гостей! Голкіпер колективу з Новояворівська Віталій Мудрак завадив завдати точного удару Олегу Марчуку.

На 25-ій хвилині зустрічі Олег Павлів на куті карного майданчика розібрався з двома опонентами і потужно пробив у дальній кут воріт 2:0.

Фостаковський міг робити рахунок рохгромним, але голкіпер "Енергетика" справився з ударом нападника "Гірника".

У першій 45-хвилинці цілковита ігрова і територіальна перевага господарів. Гості шукають щастя в контратаках.

У другому таймі Олег Коцовський після сейву стража воріт "енергетиків" добив кулястого у ворота 3:0.

Футболіст "Гірника" Володимир Гридовий зіграв рукою у власній штрафній площі, за що арбітр призначив пенальті. Вирок із 11-ти метрів реалізував Олег Галянт 3:1.

Владислав Жукевич запресингував голкіпера і відправив 4-ий м'яч у ворота 4:1.

Поєдинок МФК «Галичина» (Дрогобич) – «Локомотив» (Рава-Руська) відбувся в суботу, 15-го червня (юнаки: 2:3, дорослі: 1:1).