Місце відпочинку для маленьких футболістів

16.06.2019 21:44

Відтепер діти, які займаються футболом, зможуть збиратися в тематичній кімнаті ресторану «Pizza Celentano» на вулиці Кульпарківська, 200 у Львові. 

Її урочисте відкриття відбулося в неділю, 16-го червня. Це місце вирізняється тим, що тут майбутні зірки футболу можуть переглянути футбольні матчі легендарних команд або відео своїх ігор для детального аналізу, поспілкуватися та скуштувати смачну піцу.

«Це зроблено для того, щоб іще більше зацікавити дітей у футболі з самого дитинства, для розвитку цього виду спорту саме в нашому місті, в нашій області», – зазначив Голова Федерації футболу Львівської області Олександр Шевченко, котрий узяв участь у відкритті тематичної кімнати.

Співвласник мережі «Pizza Celentano», яка є партнером ФФЛ, і «Kumpel' Group» Марк Захрін додав, що тут організовуватимуть різноманітні тематичні заходи, а в гості до дітей приходитимуть зіркові футболісти. До того ж, у майбутньому в інших нових піцеріях з’являтимуться аналогічні кімнати. «Це наш свіжий досвід. Ми зробили місце, де збиратиметься таке дитяче футбольне ком’юніті», – підкреслив Марк Захрін 

Усі переваги унікальної кімнати вже в день відкриття змогли оцінити її гості, серед яких було чимало майбутніх футболістів зі своїми батьками. Вони, зокрема, змагалися у спортивних конкурсах з ексклюзивними призами та побачили акробатичне шоу від майстрів приготування піци, спробувавши шедеври італійської кухні. Забронювати місце в цій футбольній кімнаті можна, зателефонувавши директору ресторану «Pizza Celentano» за номером: (067) 653-89-09.