«Зелено-білі» оновили тренерський штаб

25.06.2019 17:51

Наставник львівських «Карпат» Олександр Чижевський визначився з помічниками, які допомагатимуть йому в новому сезоні.

До «карпатівського» тренерського штабу ввійшли Михайло Дячук-Ставицький, Володимир Журавчак і Вадим Деонас. Про кожного з них Олександр Арсенійович розповів клубному інформаційному центру. 

«У наш тренерський штаб запрошено різносторонніх наставників, які повинні працювати задля однієї мети. Наша тренерська команда – це сплав молодості та досвіду. Якщо вести мову про кожного окремо, то Михайло Дячук-Ставицький – фахівець, який володіє багатьма відмінними якостями.

По-перше, Михайло – молодий тренер, котрий постійно вчиться і прогресує. Він відповідатиме за організацію тренувального процесу. Дуже важливо, що наше бачення футболу є ідентичним. Дячук-Ставицький є професіоналом своєї справи і за значну частину тактичних моментів відповідатиме саме він. 

Щодо Володимира Журавчака, то це людина з величезним досвідом. Багато років тому, коли я був футболістом «Карпат», грав під його керівництвом. Володимир Олексійович також працював із Мироном Маркевичем, Олегом Лужним, а також не один рік працював головним тренером. Це місцевий фахівець із чудовим розумінням футболу, поради якого є дуже цінними», – вважає Олександр Чижевський. 

«Вадима Деонаса я знаю давно. Колись ми виступали разом у сімферопольській «Таврії». До того ж він уже працював у «Карпатах», коли входив до тренерського штабу Ігоря Йовічевіча. Деонас фанатично відданий своїй справі. Я повністю йому довіряю – він працюватиме з воротарями», – резюмував наставник «зелено-білих».