Олег ШЕПТИЦЬКИЙ: «Стати найкращим бомбардиром – не головне»

26.06.2019 16:04

Найкращий бомбардир «Юності» з Верхньої/Нижньої Білки у першому колі Олег Шептицький поділився з клубною прес-службою своїми думками про виступи команди у першому колі. Нагадаємо, «білки», набравши 29 очок після 11-ти матчів, очолюють турнірну таблицю обласної Прем’єр-ліги.

– Олеже, у першому колі Ви забили 11 голів та стали найкращим гравцем команди у квітні.
– Дякую вболівальникам «Юності», які за мене проголосували. Ми граємо саме для них, тому їхня думка особливо важлива для нас. Щодо забитих голів – то заслуга не моя індивідуальна, а заслуга всієї команди. Без допомоги моїх одноклубників я би не забив жодного гола у чемпіонаті.

– Наскільки важливо для Вас стати найкращим бомбардиром чемпіонату?
– Набагато важливіше для мене та команди виконати завдання, поставлене президентом клубу Олександром Рольком. Звісно, мова йде про перше місце в чемпіонаті. Про якісь інші місця навіть не може бути мови. Це завдання пріоритетне для нашої команди, тому ми зробимо все можливо, щоби його виконати.

Впевнений, що партнери по команді також так думають, і разом ми зробимо все можливе для чемпіонства. Щодо найкращого бомбардира чемпіонату, то, звісно, буде приємно якщо ним стану, але це завдання другорядне. Значно важливіше не мої голи, а перемога команди та якість нашої гри.

– Як оціните виступ команди у першому колі?
– Думаю, на тверду четвірку. Якби нам удалося обіграти всіх своїх головних суперників, то можна було би поставити п’ятірку. Дуже важливо, що впродовж першого, кола ми не зазнали жодної поразки, і є єдиною такою командою в чемпіонаті.

Вважаю, що перше коло ми пройшли доволі рівно, без особливих злетів та падінь. Можливо, не в усіх матчах удалося продемонстувати найкращу якість гри, проте результат був, і це важливо.

– У першому колі команда двічі зіграла внічию з СКК «Демня» та ФК «Самбір».
– Ми могли перемагати в цих матчах, тому в такому результаті можемо винити лише самі себе. У Самборі, пригадую, міг відкривати рахунок іще в першому таймі, але, на жаль, не забив.

Загалом у цьому поєдинку ми виглядали краще за суперника, але якість футбольного поля та низька реалізація створених моментів не дозволили нам перемогти в цьому матчі. Якщо відверто, то в цій грі ми не створили великої кількості небезпечних моментів, тому, можливо, на перемогу і не награли.

Щодо матчу з «Демнею» то тут також усе було в наших руках. У другому таймі ми грали у більшості, забили гол, але втримати переможний результат нам не вдалося. Якщо відверто, то у чисельній більшості ми зіграли доволі невдало і склалося враження, що це вилучення допомогло не нам, а супернику.

– Яким бачите виступ своєї команди у другому колі?
– Думаю, нічого особливо не зміниться. Лідери продовжать боротьбу за призові місця, можливо, загостриться боротьба в середині турнірної таблиці. Кожна з команд боротиметься за перемогу в кожному з матчів, і ми винятком не будемо. Граємо і перемагаємо саме для вболівальників, тому їм особлива подяка за підтримку у першому колі.